Ochotnicy z Pustyni dotarli już na Jasną Górę

  • 04.07.2021, 12:42 (aktualizacja 04.07.2021, 12:51)
  • Tomasz Ratuszniak
Ochotnicy z Pustyni dotarli już na Jasną Górę fot. OSP Pustynia.
Pół godziny temu ekipa z OSP Pustynia biorąca udział w III Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę poinformowała, że dotarła do celu.

- Zmęczeni i szczęśliwi - w nogach 240 km - teraz nasze druhny i druhowie udadzą się przed obraz Jasnogórskiej Pani - napisali na facebookowym profilu jednostki. 

OSP Pustynia reprezentowali w tym roku: Tomasz Michoń, Przemysław Kacała, Tomasz Lipa, Bartłomiej Jarosz, Piotr Gawron, Agnieszka Wójcik, Aneta Różak, Kamil Wajs, Barbara Kozłowska,Maciej Kania, Przemysław Siuta, Radosław Sajdak, Lucjan Chmielowski, Andrzej Pietruszka, Paulina Hajdon i najmłodszy uczestnik pielgrzymki - 11-letni Albert Chmielowski.
 
 
Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe