Rondo otwarte - autobus linii nr 5 wraca na starą trasę

  • 27.07.2017, 12:54 (aktualizacja 27.07.2017, 12:59)
  • Grzegorz Król
Rondo otwarte - autobus linii nr 5 wraca na starą trasę
W związku z oddaniem do użytkowania przebudowanego skrzyżowania łączącego ulice Głowackiego, Konarskiego i Staszica od dnia 1 sierpnia br. autobus linii komunikacji miejskiej nr 5 relacji Dębica Zajezdnia MKS – Chotowa kursował będzie, jak dawniej, na odcinku od dworca PKP do ulicy 1 Maja ulicą Głowackiego i ulicą Staszica.

Z tym dniem nie będzie już przewozów pasażerskich ulicami Piaski  i Kraszewskiego, bowiem kursująca w dni nauki szkolnej „szesnastka” relacji Dębica Zajezdnia MKS – Borowa, od 1 września br. pojedzie również od Dworca.

Nadal zamknięty jest tunel łączący nowe rondo z ul. Fabryczną. O tym kto i dlaczego nie będzie mógł korzystać z połączenia pod torami napiszemy w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 1 sierpnia.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Osiedlowy
Osiedlowy 27.07.2017, 23:06
Najlepszy ekspert od budowy dróg,chodników i rond nie wypowiedział się na temat tej inwestycji? Ekspert od zapadających się studzienek, ścieżek rowerowych z kostki brukowej, itp
hejter
hejter 29.07.2017, 13:37
wypowiedział na skyscrapercity hehe

Pozostałe