Dwudniowy plener malarski za nami - zdjęcia

  • 28.07.2017, 13:59
  • Grzegorz Król
Dwudniowy plener malarski za nami - zdjęcia
Wczoraj w Mokrzcu, a dzisiaj w Domu Kultury w Pilźnie odbył się plener malarski dla dzieci. Pierwszego dnia ponad 120 małych artystów wraz z rodzinami malowało na asfalcie.

Była to już szósta edycja pleneru malarskiego w Mokrzcu. Imprezę zapoczątkowało mające tam siedzibę stowarzyszenie Zawisłocze Pilźnieńskie, na czele którego stoi Anna Głogowska.

Drugiego dnia, już tylko ok. trzydziestu osób, wzięło udział w warsztatach w Domu Kultury w Pilźnie. Tam malowali na płótnach.

- Plenery u nas odbywają się odkąd pamiętam. Mieliśmy jakieś przerwy, czasem zmienialiśmy miejsce, ale od kiedy pracuję w Domu Kultury to te imprezy są - wyjaśnia wicedyrektor i jednocześnie artystka Anna Bączek, która podpowiadała uczestnikom co zrobić, by osiągnąć pożądany efekt.

Po dożynkach gminnych, które zaplanowane zostały na 15 sierpnia w holu DK Pilzno odbędzie się wystawa poplenerowa. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia, jak powstawały obrazy.

Zdjęcia z malowania na asfalcie: DK Pilzno.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe