Kierowco zwolnij - to plac budowy!

  • 14.07.2021, 09:38 (aktualizacja 14.07.2021, 09:50)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Kierowco zwolnij - to plac budowy!
Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych apeluje o ostrożną jazdę na remontowanym odcinku drogi w Zasowie.

- Jestem świeżo po radzie budowy, na której wykonawca zgłosił notoryczne łamanie przepisów ruchu drogowego i rozwijanie bardzo dużych prędkości, jak na teren budowy - mówi Tomasz Pyzia.

Podkreśla, że  odcinek drogi powiatowej nr 1180R pomiędzy miejscowościami Róża i Zasów stanowi teren budowy, po którym poruszają się zarówno pracownicy,  jak i ciężki sprzęt budowlany.

- W związku z licznymi sygnałami dotyczącymi nieprzestrzegania przez kierowców oznakowania drogowego  i ograniczeń prędkości Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy apeluje o dostosowanie prędkości do obowiązujących znaków oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu przez teren budowy - przestrzega szef ZDP.

 

Czytaj także: Droga w Zasowie znowu zamknięta

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe