Śnieżka dołoży się do budowy drogi

  • 26.07.2021, 19:08
  • Tomasz Ratuszniak
Śnieżka dołoży się do budowy drogi fot. Urząd Gminy Dębica.
Fabryka Farb i Lakierów przekaże 200 tys. zł na budowę dróg dojazdowych do terenów inwestycyjnych w Zawadzie. Chodzi o dwa odcinki o łącznej długości 747 m.

Dzięki ich budowie możliwe będzie połączenie terenów inwestycyjnych na terenie strefy z drogami publicznymi, a także uzbrojenie ich w wodociąg, kanalizację deszczową i sanitarną, a także sieć energetyczną. Droga o szerokości 7m przystosowana zostanie do transportu ciężkiego i wyposażona w oświetlenie uliczne. Wykonane również zostaną zjazdy do działek inwestycyjnych.

To nie pierwszy wkład firmy Śnieżki w rozbudowę strefy ekonomicznej w Zawadzie. Wcześnie spółka wyłożyła 1 mln zł na budowę pierwszego fragmentu wspomnianej już drogi.

Przeczytaj również: DL Invest Group wybuduje w Zawadzie trzecią halę. Będzie 350 nowych miejsc pracy

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Realista
Realista 28.07.2021, 21:41
Niewolnicy magazynow, mrowki linii produkcyjnych i skladacze uszczelek za miske ryzu zdecydowanie potrzebuja drogi a swoje wypasione fury moga dalej parkowac na sciernisku lub co lepsi blisko pola rzepaku..tak to blizej ich korzeni. Ech te nowe innowacyjne technologie w Polsce ;)
Tetryk
Tetryk 27.07.2021, 09:51
To wręcz niesamowite. Taką kasę wydadzą na dojazd do swojego magazynu.
Zenoo
Zenoo 26.07.2021, 21:58
Szkoda że do sportu się nie dołożą

Pozostałe