Rajd Rzeszowski także u nas. Tymi drogami nie przejedziesz!

  • 28.07.2021, 13:35 (aktualizacja 28.07.2021, 13:48)
  • Grzegorz Król
Rajd Rzeszowski także u nas. Tymi drogami nie przejedziesz!
Trasa jednego z odcinków specjalnych jubileuszowego 30. Rajdu Rzeszowskiego prowadziła będzie pod drogach powiatu dębickiego.

I choć kierowcy wystartują w Słotowej w gminie Pilzno, to odcinek nosi nazwę Jodłowa. Bo to właśnie przez tą gminę w większości przebiegała będzie jego trasa. Ze Słotowej rajdowcy ruszą w kierunku Zagórza, Dzwonowej, Jodłowej Dolnej-Potoki Małe i Dębowej-Dzioły Dębowskkie. Na czas przejazdu zawodników drogi (wg załączonej mapy, którą można znaleźć TUTAJ) zostaną wyłączone z ruchu. Zamknięte zostaną również te dojazdowe. Nad bezpieczeństwem czuwać będą policjanci, którzy wskażą także drogi objazdowe. 30. Rajd Rzeszowski od będzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia. Mieszkańcy powiatu dębickiego z utrudnieniami muszą liczyć się w piątek 6 sierpnia, w godzinach od 14:30 do 21:30.

Czytaj także: Działacze, piłkarze i kibice świętowali jubileusz 75-lecia - zdjęcia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe