Potańcówkę w uzdrowisku zaczęli Chodzonym - zdjęcia

  • 01.08.2021, 10:32 (aktualizacja 01.08.2021, 10:55)
  • Grzegorz Król
Potańcówkę w uzdrowisku zaczęli Chodzonym - zdjęcia
Kapela Iskierczanie i Łola przygrywały podczas pierwszej potańcówki na terenie uzdrowiska Latoszyn-Zdrój. Tym samym cykl imprez pt. Muzyka (u) źródeł został zainaugurowany.

Ostatniego dnia lipca w Latoszynie-Zdroju zebrało się kilkadziesiąt osób, które chciały posłuchać muzyki ludowej na żywo, a przy okazji nauczyć się tradycyjnych tańców Rzeszowszczyzny. Warsztaty taneczne poprowadziła Jadwiga i Wojciech Romankowie. Impreza wystartowała punktualnie o 19. Uczestników nie trzeba było długo namawiać, by wzięli udział w zabawie. Pierwsza potańcówka trwała trzy godziny i nie była to ostatnia taka impreza w uzdrowisku Latoszyn-Zdrój.

Jeśli ktoś nie mógł wybrać się tam wczoraj, to dzisiaj odbędzie się kolejna impreza z ludową nutą w tle. Na godzinę 16 zaplanowany został start festiwalu Muzyczny Zdrój z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo 5 Gmin. Na scenie zaprezentują się: Kapela Kurasie, Zespół Śpiewaczy Heja Hola, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Pustkowianie oraz Zespół Śpiewaczy Podgrodzianie. Będzie można również wziąć udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy, które przeprowadzą strażacy ochotnicy z Podgrodzia. Będzie można również zobaczyć ich samochód ratowniczo-gaśniczy. Nie zabraknie także innych atrakcji, jak malowanie twarzy, darmowe dmuchańce, bańki XXL, czy pokazy gastronomiczne, w trakcie których przygotowane będą lokalne potrawy.

Czytaj także: Był rosyjski IŻ oraz niemiecki DKW - zdjęcia+wideo

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
??
?? 02.08.2021, 13:06
KFC - strasznie wysoka reklama,. Po co to takie?
Mieszkaniec Nagawczyny
Mieszkaniec Nagawczyny 02.08.2021, 13:04
Pięknie w Zdroju, a w Nagawczynie straszy swoją reklamą KFS. Dlaczego taka wysoka reklama? Zepsuty krajobraz! Skandal!

Pozostałe