W czym może Ci pomóc kalkulator frankowicza?

  • 04.08.2021, 12:28
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
W czym może Ci pomóc kalkulator frankowicza? Grafika: materiał partnera.
Kredyty we frankach wciąż wzbudzają sporo emocji. Tak zwani frankowicze, muszą liczyć się ze sporymi trudnościami w spłacie zobowiązania finansowego. Okazuje się jednak, że istnieje pewna szansa na pokonanie trudności. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, jak postępować, jeśli mamy kredyt we frankach. Jednym z bardzo pomocnych narzędzi może okazać się kalkulator frankowicza.

Na co mogą liczyć frankowicze?

Jak już zaznaczono na wstępie, kredyt we frankach bywa bardzo problematyczny. Oczywiście najwięcej trudności nastręcza jego spłata. Okazuje się jednak, że kredyty we frankach nie do końca były udzielane zgodnie z przepisami prawa. Z tego też względu, wiele osób postanawia ubiegać się o unieważnienie kredytu we frankach bądź o jego odfrankowienie. Jak nietrudno zgadnąć, obie te opcje są korzystne dla osoby bądź osób spłacających zobowiązanie.

Warto mieć jednak świadomość tego, że będziemy potrzebowali pomocy dobrego i doświadczonego prawnika. Dzięki odfrankowieniu kredytu będzie można liczyć na wykreślenie z umowy tak zwanych przeliczeń walutowych. Korzystniejszą opcją jest rzecz jasna unieważnienie kredytu, choć szanse na to są zdecydowanie mniejsze niż na odfrankowienie kredytu. Bez wątpienia jednak jest to nadal prawdopodobna opcja.

Czym jest właściwie kalkulator frankowicza?

Jak wspomniano wyżej, jednym z bardzo pomocnych narzędzi, z których powinni korzystać frankowicze, jest kalkulator frankowicza. Narzędzie to jest zupełnie bezpłatne. Nie musimy więc obawiać się, że skorzystanie z tego narzędzia jeszcze bardziej nadszarpnie nasze fundusze.

Dzięki kalkulatorowi można będzie odpowiedzieć sobie na pewne pytania związane z odfrankowieniem bądź unieważnieniem kredytu. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najlepszym rozwiązaniem będzie zawsze udanie się do kancelarii, która pomaga frankowiczom. Wówczas wszystkie ważne kwestie związane z kredytem przestaną być dla nas newralgiczne.

O czym jeszcze warto byłoby pamiętać?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać dobrą kancelarię prawniczą zajmującą się pomocą frankowiczom. Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy może mieć bowiem nieco inne oczekiwania. Niemniej jednak, przy wyborze kancelarii dobrze jest wziąć pod uwagę rozmaite kryteria. Na pewno pomocne może okazać się przejrzenie poszczególnych ofert.

Większość kancelarii prawniczych posiada swoje własne strony internetowe. Dzięki nim możemy zapoznać się z ofertami różnych firm, jak również z ich cennikami. Pozwoli nam to bez wątpienia na podjęcie decyzji dotyczącej tego, czy chcemy skorzystać z usług danych prawników, czy też niekoniecznie.

Kancelarie pomagające frankowiczom posiadają zazwyczaj jakieś opinie klientów. Im większa liczba pozytywnych opinii, tym większe prawdopodobieństwo tego, że uda nam się znaleźć najlepsze ze wszystkich możliwych rozwiązań. Pamiętajmy także o tym, aby zaufać swojemu pierwszemu wrażeniu, jakie wywarł na nas dany prawnik.

Kalkulator frankowicza znajdziesz na https://kancelariafrankowicza.pl/kalkulator-frankowicza/
 

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe