Nie tylko seniorzy bawili się w parku

  • 09.08.2021, 09:50 (aktualizacja 10.08.2021, 08:55)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Nie tylko seniorzy bawili się w parku
Piknik Seniorów odbył się w Parku Skarbek - Borowskiego w niedzielę.

Program imprezy, którą zorganizowało miasto Dębica  z podległymi jednostkami: Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Miejskim Ośrodkiem Kultury oraz Ochotniczym Hufcem Pracy został zaplanowany tak, żeby spotkanie było atrakcyjne dla całych rodzin, bo wielu seniorom towarzyszyły dzieci i wnuki. Dla tych ostatnich były zabawy z animatorami, darmowa wata cukrowa i zabawki z balonów robione na miejscu przez członków OHP. Ale to seniorzy byli głównymi bohaterami tego dnia i to dla nich organizatorzy przygotowali najwięcej atrakcji: najpierw koncert zespołu Morsy,  potem wystąpili Iskierczanie, a podczas zabawy tanecznej parom na parkiecie przygrywał zespół Mega. 
W międzyczasie warsztaty poświęcone naturalnym metodom  wspierania zdrowia, poprowadzone przez dr Lucynę Samborską i pogadanka policjanta Tomasza Totko na temat unikania zagrożeń.  Działał punkt spisowy, a nieco dalej mobilny punkt szczepień. Było stoisko Wodociągów Dębickich z wodą, a przede wszystkim dobra zabawa kilku pokoleń.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
żenada
żenada 11.08.2021, 08:29
"W międzyczasie warsztaty poświęcone naturalnym metodom wspierania zdrowia"

Słów brak...
szanujcie przyrodę
szanujcie przyrodę 10.08.2021, 11:44
Park - miejsce do spokojnego odpoczynku, zmienione na miejsce zasiewania hałasu i robienie śmietniska. Wata cukrowa jako zdrowe żywienie i balony w dobie troski o ekologię. Jako cywilizacja nadal robimy śmietnisko z natury. Wszelkie hałasy organizujcie w muszli na rynku, a nie w parku, strasząc ptaki i inne zwierzęta. Tyle dorosłych a nikt nie pomyślał?
NIE - dla imprez
NIE - dla imprez 13.08.2021, 13:58
Rynek to nie jest odpowiednie miejsce na robienie takich imprez - najczęściej nieudanych, polegających przede wszystkim na nastawieniu kolumn na pełny regulator. W Rynku i niedalekim sąsiedztwie mieszka tysiące Dębiczan. Warunki życia w ostatnich latach zrobiły się fatalne. Z centrum zrobiono gigantyczny parking, zniszczono zieleń miejską, wycięto setki drzew, zabetonowano skwery. Centrum miasta dusi się od spalin i skwaru, nie ma naturalnego cienia i wilgoci i do tego dochodzi jeszcze hałas. Może należałoby zrobić badanie ile osób było zadowolonych z imprez organizowanych przez UM i MOPS i dopiero wtedy wydawać pieniądze pochodzące z naszych podatków.
Kasia
Kasia 13.08.2021, 15:11
W Rynku była tylko jedna udana impreza, zorganizowana 2 lata temu przez Pana Pawła Adamka w 100 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki. Koncert odbył się w cieniu jawora. Niestety nieliczne drzewa rosnące w Rynku zostały okaleczone w ubiegłym roku i dzisiaj nie ma już nawet namiastki chłodu.
Kasia
Kasia 13.08.2021, 16:33
Korekta- powinno być w 200. rocznica
się
się 10.08.2021, 07:16
"W międzyczasie się warsztaty poświęcone naturalnym metodom wspierania zdrowia."

"Się" - nowy czasownik. Po co czytać po sobie, nie?
Senior
Senior 09.08.2021, 17:20
Impreza była super! Gratulacje dla władz miasta za organizację
seniorka
seniorka 10.08.2021, 08:11
Gratulacje należą się załodze MOPS bo to oni pozyskali projekt z którego to jest finansowane! A władze miasta niech wreszcie docenią pracowników MOPS!
Stasiu
Stasiu 09.08.2021, 22:25
łubudubu łubudubu niech żyje prezes naszego klubu :P

Pozostałe