Uderzyli w drzewo, następnie dachowali - zdjęcia

  • 13.08.2021, 19:08 (aktualizacja 14.08.2021, 16:23)
  • Grzegorz Król
Uderzyli w drzewo, następnie dachowali - zdjęcia Fot. Karolina Zdeb.
Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze powiatowej pomiędzy Chotową a Czarną. Według informacji przekazanych przez policję nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z poszkodowanych może mieć złamaną rękę.

Do zdarzenia doszło po godz. 17. Służby ratunkowe poinformowane zostały przez świadków. Na miejsce dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej skierował zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Chotowej i Czarnej, a także strażaków zawodowych z Dębicy. Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kierujący seatem leonem stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo, a następnie dachował.

- Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane, jako kolizja, a żadna z dwóch osób, które się znajdowały w samochodzie nie odniosła poważnych obrażeń - mówi Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Czy tak faktycznie jest okaże się w ciągu najbliższych godzin. Jeden z poszkodowanych prawdopodobnie doznał poważnego urazu ręki.

Czytaj także: Samochodem wpadł do rowu, teraz stanie przed sądem - zdjęcia

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pasażer.
pasażer. 14.08.2021, 09:54
Jak doznał złamania ręki to nie jest kolizja, ale wypadek, gdyż obrażenia naruszają czynności narządu ciała na okres powyżej dni 7, niedouczona pani rzecznik.

Pozostałe