O krok od tragedii. Kierujący jednośladem kompletnie pijany - zdjęcia

  • 14.08.2021, 16:11 (aktualizacja 14.08.2021, 16:32)
  • Grzegorz Król
O krok od tragedii. Kierujący jednośladem kompletnie pijany - zdjęcia
Nie wiele brakło, a na drodze powiatowej Chotowa - Pilzno, w miejscowości Lipiny doszłoby do tragedii. Dzięki refleksowi kierującej audi obyło się bez poważniejszych obrażeń rowerzysty.

Było po godz. 14. Kierujący rowerem 61-letni mieszkaniec Lipin dojeżdżał drogą podporządkowaną do drogi powiatowej. Wjeżdżając na tą drugą nie upewnił się, czy może to bezpiecznie zrobić. Od strony Chotowej, w kierunku Pilzna jechało audi. Siedząca za kierownicą kobieta odbiła kierownicą w prawo, wjechała na pobocze, którym przejechała kilkadziesiąt metrów i zatrzymała się. I choć pomiędzy rowerem, a samochodem nie doszło do kontaktu rowerzysta przewrócił się. Na miejsce konieczne było wezwanie karetki pogotowia, która zabrała go na badania do szpitala. Kierująca audi kobieta była trzeźwa, w przeciwieństwie do rowerzysty. Badanie alkomatem dało wynik 2,62 promila.

Czytaj także: Kobietę w ciąży zabrała karetka - zdjęcia

Grzegorz Król

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rea Sumpcja
Rea Sumpcja 21.08.2021, 12:07
Poseł nie pojawił się, by odeprzeć zarzuty? Taki elokwentny? Jakoś ostatnio zaniemówił...Zazdrości Kukizowi?
cyklista-masochista
cyklista-masochista 14.08.2021, 17:14
Rower prowadzony przez pijanego nie jest jednośladem. Proszę popatrzeć na ślady na błocie lub śniegu, to jest trójkołowiec, a może i piięcio...

Pozostałe