Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą

  • 03.08.2017, 18:25 (aktualizacja 03.08.2017, 18:30)
  • Admin Admin
Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą
Na basenie zewnętrznym Kompleksu Basenów NEMO w Pustkowie-Osiedlu, w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”, odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Dębicy sierż. sztab. Magdaleną Baran. Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w ramach prowadzonej akcji, zdecydował się do przeprowadzenia spotkania, które miało na celu podnieść świadomość oraz wiedzę użytkowników obiektu w zakresie bezpiecznego spędzania czasu wolnego nad wodą, unikania niebezpiecznych sytuacji oraz by w przyszłości każdy mógł w szybki i skuteczny sposób reagować w sytuacjach zaistnienia wszelkich zagrożeń wynikłych z nieodpowiedniego zachowania nad wodą. 

Ponad 360 osób mogło zapoznać się z przekazanymi informacjami oraz otrzymało ulotki z najważniejszymi zasadami, na które powinno zwracać się uwagę w czasie wypoczynku nad wodą. 
 

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe