Stypendia artystyczne: dla 6 dziewczyn i Jakuba Czapli

  • 01.09.2021, 21:54 (aktualizacja 02.09.2021, 08:39)
  • Tomasz Ratuszniak
Stypendia artystyczne: dla 6 dziewczyn i Jakuba Czapli fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Stypendia Burmistrza Miasta Dębicy z zakresu twórczości artystycznej i upowszechniania kultury odebrały też: Maria Chęciek, Aleksandra Działo, Karolina Olszewska, Oliwia Szela, Andżelika Skrzypek i Alicja Wojnarowska.

A poniżej osiągnięcia tegorocznych stypendystów:

  • Maria Chęciek - uczennica SP nr 5 w Dębicy. Na swoim koncie ma m.in. III nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii” – Lublin 2020 i wyróżnienie w konkursie fotograficznym on-line pt. „Polska jest w nas” – Rzeszów 2020   
  • Jakub Czapla - student wyższej uczelni KUL w Lublinie na kierunku Muzykologia. Na swoim koncie ma m.in.  I miejsce w XXVIII Ogólnopolskich Spotkaniach Skrzypków Grających Muzykę Ludową IV Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych ,,Sarzyńskie Granie i Śpiewanie” Maj-Danówka 2020, I nagrodę w 39. Spotkaniu cymbalistów w Rzeszowie (soliści-cymbaliści, kat. II), I nagrodę w Konkursie VII Festiwalu Żywej Muzyki Na Strun Dwanaście i Trzy Smyki […]
  • Aleksandra Działo - uczennica SP nr 5 w Dębicy. Na swoim koncie ma m.in. I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „E-DANCE” w kategorii SHOW DANCE SOLO 10-13 lat oraz I miejsce w turnieju OPEN POLISH DANCE CUP Busko – Zdrój 2020, III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Pniewy 2020 w kategorii SOLIŚCI- ZAAWANSOWANI (12-15 lat).
  • Karolina Olszewska - uczennica SP 2, SOUL DANCE. Na swoim koncie ma m.in. Mistrzostwo Polski solo modern do lat 12 Ossa 2020 r., V-ce Mistrzostwo show dance do lat 12 z małą grypą Świebodzice 2020 oraz Mistrzostwo Polski modern do lat 12 Raszyn 2021 r.
  • Oliwia Szela - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego  im. Władysława Jagiełły, SOUL DANCE. Ma na swoim koncie m.in. I miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization – 2020 w grupie wiekowej Junior 2 w kategorii Show Dance Duety Świebodzice 2020 r., I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym im. Aliny Janikowskiej „MAGIA TAŃCA” kategorii inne formy tańca oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Talent Show” w Andrychowie (jako solistka).
  • Andżelika Skrzypek -  z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Jest m.in. laureatką 2. stopnia na Międzynarodowym Konkursie Word Open Music Competition w Serbii 2021r.
  • Alicja Wojnarowska - uczennica SP nr 5 w Dębicy. Ma na swoim koncie m.in. III miejsce w Ogólnopolskim Międzynarodowym Spotkaniu Teatralnym „Relacje” Stalowa Wola 2020 r. i II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Młodych „Dziatwa” Łódź 2020 r.

Przeczytaj również: Stypendia naukowe: Wiktoria Zaborowska miała średnią 6,0

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe