Mamy najwięcej zakażeń w województwie

  • 03.09.2021, 11:02 (aktualizacja 15.09.2021, 10:59)
  • Tomasz Ratuszniak
Mamy najwięcej zakażeń w województwie fot. fernando zhiminaicela z Pixabay
Na Podkarpaciu zanotowano minionej doby 26 nowych zakażeń koronawirusem. 6 z nich pochodzi z naszego powiatu.
Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szkoda
szkoda 04.09.2021, 16:17
Dlatego ten region nigdy nie będzie Bawarią, jak sobie marzył Kaczyński, bo mentalność ludzi go zamieszkujących to drugi świat jest.
Tolerancyjny
Tolerancyjny 03.09.2021, 21:00
Niestety, mieszkając po parę lat w różnych stronach Polski, w dużych miastach jak i na wsi, muszę z przykrością stwierdzić: bycie rdzennym mieszkańcem powiatu dębickiego to stan umysłu.
twój domowy psychiatra
twój domowy psychiatra 10.09.2021, 18:50
Byłeś tu i tam i nigdzie nie było co dobrze? Tabletki bierzesz regularnie? Nie zaniedbuj....
Junon
Junon 04.09.2021, 11:43
Tolerancyjny jednak nie jesteś....pewnie Akceptujący,a to już inne znaczenie. Akceptujący oczywiście lewicowe wymysły,albo prawicowe. Tolerancja to coś więcej, to otwartość na innych i szanowanie ich poglądów,wyborów,niekoniecznie już zachowania. Nie musisz ich akceptować,bo wtedy nie jesteś już tolerancyjny...Pokręcone,co? ale taka jest rzeczywistość.
Teo
Teo 03.09.2021, 16:35
Chyba nikt nie jest zdziwiony skoro Orawie cała Debica zapomniała o maseczkach, a ościenne gminy brylują w statystykach szczepień. Ciekawe co władze Powiatu robią aby zachęcić ludzi do sczepień? Tak dużo się tu mówi o patriotyzmie, a nikt nie korzysta aby przy tej okazji go pokazać.
Jnosik
Jnosik 10.09.2021, 18:52
Pozdrów Krościenko i Szczawnicę...
Orawa
Orawa 04.09.2021, 08:16
Gdzie Orawa, a gdzie Dębica? Bredzisz...
Junon
Junon 03.09.2021, 19:56
Szczepienie to patriotyzm? w TVP to usłyszałeś? Szczepienia to tylko pretekst, pod tym kryje się zamordyzm,segregacja i ograniczenie praw obywatelskich. Dzielenie społeczeństwa, wysyp "ekspertów" w Radzie Medycznej,cyniczni politycy. Epatacja strachu. Na Podkarpaciu jednak mieszkają ludzie zdroworozsądkowi i nie poddają się propagandzie strachu i wątpliwym ekspertom. Przecież gołym okiem już widać,że szczepienia i maseczki nic nie dają. Ale władza nie może się wycofać z jedynie słusznego kierunku działań. Bo władza błędów nie popełnia.
Majkel Dżakson
Majkel Dżakson 04.09.2021, 21:52
Wątpliwym ekspertom….? To kto dla ciebie jest wiarygodnym ekspertem? Ty sam?
Teo
Teo 04.09.2021, 21:49
Akurat telewizja rządowa u mnie nie ma prawa bytu, ***** ***. A troska o drugiego człowieka to właśnie patriotyzm - jeżeli możesz coś zrobić, żeby uratować czyjeś zdrowie lub życie
Junon
Junon 05.09.2021, 11:00
Moim zdrowiem się nie zajmuj, to nie Twoja sprawa,zajmij się swoim i swoich bliskich,jeśli Twoja wola,szczep się albo i nie,masz JESZCZE do tego prawo i wybór,co jest słuszne. Jeśli nie masz wyboru,to się nazywa już ZAMORDYZM.
Pod troskę o drugiego łatwo możesz podciągnąć wszystko,inną sprawą jeśli Twojej troski drugi sobie nie życzy,albo i nie może się przed nią obronić. W Polsce nie ma już miejsca na kompromisy,przez takich jak ty,który lubi pisać gwiazdki na forum,albo murach.
Ale pewnie o to rządzącym nami od 30,albo i 70 lat chodziło.
Teo
Teo 05.09.2021, 21:43
Tak tez powiesz lekarzowi jak będziesz na OIOMie? Nie rozumiesz misiu, chodzi mi o to, żeby taki ignorant jak ty nie zaraził mojego ojca i dziadka
Junon
Junon 10.09.2021, 10:06
Swojego dziadka możesz zarazić i ty,będąc nawet szczepionym. Propaganda strachu działa. O to rządzącym z lewa i prawa chodzi,abyś ciągle się bał,wtedy można takim sterować bez problemu....
Ja
Ja 03.09.2021, 19:06
A nie zdajesz sobie sprawy że po szczepieniach są objawy i ludzie się nie chcą szczepić , w ciągu paru lat mogą być przez to problemy
Teo
Teo 04.09.2021, 21:46
Objawy głupoty pokazałeś swoim wpisem:) i zastanów się ile szczepionek przyjąłeś w życiu, może to właśnie przez to:)))
123
123 04.09.2021, 20:09
Zaszczepiłem się i żyję... Nie świece w nocy i nie przyciagam metali..... Nieszczepienie się to skrajna ciemnota!
CoCo
CoCo 14.09.2021, 18:29
Ale zbyt madry to ty nie jestes
Stan umysłu
Stan umysłu 05.09.2021, 00:11
A ja się nie szczepie, nie nosze maseczki, głosowałem na Dudę bo tak, jestem z Podkarpacia
lary
lary 03.09.2021, 13:56
Ciekawe, więcej wyzdrowiało niż zachorowało
@
@ 03.09.2021, 16:08
Bo to taka kreatywna księgowość.

Pozostałe