To warsztaty dla tych, którzy chcą wspierać swoje dzieci

  • 08.09.2021, 09:25
  • Tomasz Ratuszniak
To warsztaty dla tych, którzy chcą wspierać swoje dzieci fot. Tammy Cuff z Pixabay
Warsztaty dla rodziców pod hasłem Dzieci nie ryby. Swój głos mają, odbędą się 15 września o godz. 17:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy.

Zajęcia te skierowane są do rodziców, którzy chcieliby się dowiedzieć, w jaki sposób wspierać swoje dziecko w dążeniu do celów. Podczas zajęć zostanie omówiona tematyka problemów z komunikacją z dzieckiem i tego, jak reagować na popełniane przez nie błędy.

- Twoje dziecko jest głosem nowego pokolenia. Pokolenia alfa, które będzie najbardziej wykształconą grupą osób urodzonych od 2010 roku. Na dodatek to właśnie oni będą walczyć o to, aby mieć realny wpływ na swoje społeczeństwo. Jednak najważniejszy jest tutaj dobry start i wspierająca rodzina - przekonują organizatorzy warsztatów, które organizowane są w ramach projektu Hej! A my? realizowanego przez finalistki programu czwartej edycji Jestem Liderką, tworzonego przez Vital Voices Chapter Poland.

Warsztaty poprowadzi Kinga Sikora - dębiczanka, tegoroczna maturzystka i organizatorka wielu wydarzeń.

Przeczytaj również: Karolina Olszewska wystąpi w You Can Dance - Nowa Generacja

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dyrektor MiPBP w Dębicy Monika Rojek-Kałek
Dyrektor MiPBP w Dębicy Monika Rojek-Kałek 09.09.2021, 12:12
Szanowni Państwo, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy użyczyła tylko lokalu i nie jest organizatorem spotkania.
Patrycja
Patrycja 11.09.2021, 17:58
Jest napisane warsztaty odbędą się w bibliotece i nie ma wzmianki o innym organizatorze. Może wystarczy precyzyjnie przekazywać informację. A na marginesie kto jest organizatorem skoro nie biblioteka.
Kazimierz
Kazimierz 11.09.2021, 15:08
Czyli jednak w bibliotece zrobiono cichaczem konkurs skoro jest dyrektor? Bez konkursu można pełnić tylko obowiązki dyrektora a to różnica od bycia dyrektorem, ale jeżeli podpisuje się sam dyrektor to konkurs musiał być. Hmmm tylko kiedy podano to do publicznej wiadomości.
Seba
Seba 14.09.2021, 10:10
Czyli, że jest dyrektor czy tylko osoba pełniąca obowiązki? Wszędzie ta Pani przedstawia się jako dyrektor to jak to jest? No chyba wie kim jest?
Pedagog
Pedagog 08.09.2021, 21:40
A może o wpływie książki na rozwój dziecka i młodzieży? To jest temat na warsztaty dla biblioteki, a nie wciskanie ludziom o wspaniałości ich dzieci. Dzieci są różne i różne mają predyspozycje i zdolności, każdy rodzic wie że ma wspaniałe dziecko. Temat tego szkolenia zakrawa na hasło reklamowe a nie rzeczywistość. Otaczający nas świat nie jest tak idealny i wspaniały jak kreują to media, wszyscy ludzie powinni być piękni, szczupli i najmądrzejsi ale tak nie jest . Po czasie zamknięcia dzieci i młodzieży w domach rodzice borykają się z problemami psychologicznymi dzieci i to jest aspekt w którym należy pomóc!
Anna
Anna 08.09.2021, 12:57
No nie mogę ekspert w dziedzinie rozwoju dziecka - maturzystka. Ludzie czy ta biblioteka już naprawdę nie ma możliwości zaproszenia ludzi z doświadczeniem i dorobkiem naukowym tylko maturzystka. Nie mam nic przeciw tej Pani ale prowadzenie takich warsztatów bez doświadczenia i wiedzy psychologiczno - pedagogicznej zostawia wiele do życzenia.

Pozostałe