Miasto będzie współpracować z uniwersytetem

  • 10.09.2021, 13:25
  • Tomasz Ratuszniak
Miasto będzie współpracować z uniwersytetem fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Wspólne przedsięwzięcia naukowe, badawcze i rozwojowe mają być podstawą współpracy miasta z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Burmistrz Mariusz Szewczyk podpisał dziś w tej sprawie porozumienie ze Stanisławem Mazurem, rektorem tego uniwersytetu.

Dokument został podpisany w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wspólne przedsięwzięcia, które zakłada, mają być finansowane z budżetu miasta i uniwersytetu, ale też budżetu państwa oraz funduszy unijnych i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.  

- Porozumienie zakłada też organizację konferencji i seminariów, współpracę w zakresie tworzenia i opracowania programów kształcenia dotyczących projektowania, wdrażania i doskonalenia informatycznych systemów zarządzania oraz innych obszarów tematycznych zgodnych z profilem działalności partnerów – z przeznaczeniem do realizacji w procesie dydaktycznym UEK - czytamy na stronie UM.

Przeczytaj również: Dom na podgórzu zobaczysz przy Ratuszowej 4

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alma mater
alma mater 13.09.2021, 21:03
Proponuję najpierw wybrać się do parku stomilowskiego na badania o wpływie troglodytów na żywotność infrastruktury sportowo- rekreacyjnej. Być może ktoś napisze doktorat..
student
student 10.09.2021, 18:10
tytuł jest dość wymowny - jakby juz nikim nie mogło współpracować i został tylko uniwersytet...
może dlatego że z Krakowa i sie jeszcze nie poznał na mieście :)
figo
figo 10.09.2021, 14:43
Poprzednia współpraca była bardzo owocna, dobrze, że budynki udało się miastu odzyskać...

Pozostałe