PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNOM BADANIA NIESTRASZNE

  • 14.09.2021, 00:00
  • Źródło: Ministerstwo Zdrowia
PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNOM BADANIA NIESTRASZNE
Rak prostaty to trzeci najczęstszy (po raku piersi i płuca) rodzaj raka na świecie: rocznie wykrywa się prawie półtora miliona nowych przypadków. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) to również najczęściej występujący rak u mężczyzn w Europie. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna i unikanie nikotyny mogą znacząco zmniejszyć ryzyko pojawienia się tego nowotworu. Panowie powinni o tym pamiętać, jak również o regularnych wizytach u urologa.

 

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podać dane...?
podać dane...? 14.09.2021, 02:47
U jakiego urologa mamy się badać w Dębicy? Pani urolog... "SKASOWAŁA" mojego członka rodziny, oznajmiając:"RAK PROSTATY!"
Po badaniach i leczeniu w Mielcu ... CAŁKIEM INNA DIAGNOZA... i wyleczenie!!! Dębica - to KOMPLETNY BRAK FACHOWCÓW w POZ!!!
Doświadczyłem to osobiście, podczas 2-giego zawału..., gdy do decyzji odwiezienia mnie do szpitala MSW w Rzeszowie doszlo po...? 5-ciu GODZINACH! A (zwykły nawet ciemniak wie) najważniejsze są pierwsze 2 godziny!!!
Jaka więc tu "fachowość..."???

Pozostałe