Usiadł na jezdni i zablokował autostradę

  • 15.09.2021, 10:03 (aktualizacja 15.09.2021, 10:17)
  • Tomasz Ratuszniak
Usiadł na jezdni i zablokował autostradę fot. Podkarpacka Policja.
Właściwie to jeden z jej pasów w rejonie miejscowości Jaźwiny. Rannym ptakiem zajęli się funkcjonariusze drogówki i zakładu komunalnego.

Zgłoszenie o ptaku blokującym jeden z pasów ruchu na autostradzie A4 dębiccy policjanci otrzymali wczoraj około godz. 11:00. Na miejsce został skierowany patrol drogówki, wezwani zostali również pracownicy zakładu komunalnego, którzy wraz z policjantami złapali rannego łabędzia. Ptak został przekazany pod opiekę weterynarza.

- Podczas interwencji ruch na autostradzie A4, w kierunku Rzeszowa, odbywał się tylko jednym pasem. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, jak również służb interweniujących - informują mundurowi.

Policjanci przypominają również, że dzikie zwierzęta mogą zachowywać się agresywnie, gdy czują się zagrożone mogą zaatakować i spowodować obrażenia u człowieka. W przypadku odnalezienia rannego zwierzęcia, należy poinformować odpowiednie służby i nie podejmować samodzielnych prób jego ratowania.

Przeczytaj również: Uwaga na jajka z Biedronki. Mogą mieć salmonellę

 

 

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe