Znów mamy najwięcej zakażeń na Podkarpaciu

  • 15.09.2021, 11:04 (aktualizacja 15.09.2021, 11:18)
  • Tomasz Ratuszniak
Znów mamy najwięcej zakażeń na Podkarpaciu fot. fernando zhiminaicela z Pixabay
Minionej doby w naszym województwie zanotowano 59 nowych zakażeń koronawirusem. 8 z nich pochodzi z naszego powiatu. Takiego wyniku we wrześniu jeszcze nie było.

8 zanotowanych przypadków to wynik przeprowadzenia 159 testów. Na kwarantannie w naszym powiecie pozostaje 129 osób.

bieszczadzki    0
brzozowski    5
dębicki    8
jarosławski    2
jasielski    1
kolbuszowski    3
krośnieński    1
leżajski    6
lubaczowski    0
łańcucki    4
mielecki    0
niżański    1
przemyski    0
przeworski    0
ropczycko-sędziszowski    0
rzeszowski    5
sanocki    6
stalowowolski    7
strzyżowski    0
tarnobrzeski    0
leski    1
Krosno    2
Przemyśl    0
Rzeszów    6
Tarnobrzeg    1

W całym kraju przybyło w ciągu ostatniej doby 767 zakażonych osób.

Przeczytaj również: Usiadł na jezdni i zablokował autostradę

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prorok
Prorok 17.09.2021, 08:01
Zapominałem zapytać,ilu z tych zarażonych może zachorować,a ile nie daj Boże umrzeć? Biorąc pod uwagę,że rzeczywistych "zarażonych" jest 10x więcej. Chyba by się w statystykach nie mieściło - za mało zer po przecinku... Z drugiej strony śledząc media odnosi się wrażenie,że zarażenie,czyli nabycie wirusa,bez zachorowania,to wyrok śmierci....hmmmm
abc
abc 16.09.2021, 14:07
A w dalej wierzycie w te brednie🤣🤣🤣w szpitalu wszyscy co leza po respiratorem to zaszczepieni...przypadek..?, Nie sadze
jan
jan 17.09.2021, 18:20
akurat!!! tworzysz fejki, pracuję w szpitalu to wiem! po co bredzisz?
opi
opi 18.09.2021, 08:24
...psychiatrycznym
Czytelniczka
Czytelniczka 16.09.2021, 08:25
Niestety po szczepionkach też można zachorowac mam przykład na sobie pomimo że uwazalam
Prorok
Prorok 15.09.2021, 22:14
8 zarażonych na wirusa. Zamknąć gospodarkę,autobusy na przymusowy postój, do sklepu wpuszczać tylko w maskach gazowych, do pracy tylko zdalnie. Szkoły zamknąć,analfabetów mamy za mało. Przywrócić teleporady w ZOZach,operacje tylko wirtualne a la Kaszpirowski,reszta niech sobie radzi medycyną ludową.Jedzenie zamawiać na necie, rolnicy niech uprawiają ziemie wirtualnie - UE dopłaci. Rząd niech dopłaci do życia,zawsze kasę może dodrukować,a inflacja nie szkodzi (tak mówił Glapiński) i wszyscy zadowoleni. Liczba zarażonych może wtedy spadnie do 2. Pełny sukces.
abC
abC 17.09.2021, 10:04
I zażywajcie witaminę C / reklamy w prasie i internecie / To pomaga.Na wszystko, więc na koronawirusa też.
@
@ 15.09.2021, 19:09
Więcej imprez, capstrzyków, odpustów, pielgrzymek....
badabum
badabum 16.09.2021, 08:41
marketów, stadionów, szkół, imprez swingerskich...
Zaszczepiona
Zaszczepiona 15.09.2021, 19:08
I ja jestem narażona! Mądrale nie będą się szczepić- takie to podkarpacie.
Gonia
Gonia 17.09.2021, 10:12
Mądrale zaszczepieni nie chodza w maseczkach , uwazaja że ich to nie dotyczy, a przeciez pzenoszą wiusa na wszystkich zaszczepionych i nie zaszczepionych, wiec co tu sie Pani oburza
Aga
Aga 15.09.2021, 20:26
A w jaki sposób jesteś narażona przez niezaszczepionych?
?
? 15.09.2021, 21:50
Zapytaj lekarza.
Prorok
Prorok 16.09.2021, 19:17
Akurat lekarze chcą leczyć w prywatnych gabinetach,w państwowych tylko teleporady,bo boją się zarazić od pacjenta "darmo",a przecież darmo też w państwówce nie pracują,tylko za nasze. Mój pomysł: w prywatnych gabinetach wprowadźmy teleporady także,a padną od razu. Gabinety,pacjenci też.
Czytelniczka
Czytelniczka 15.09.2021, 18:17
Ludzie nie uważają zero maseczek i zachowania odstępów w kościołach Czytelniczka
Zbieracz statystyk
Zbieracz statystyk 15.09.2021, 17:51
A ile z tych zakażonych było zaszczepionych?
Proszę o takie statystyki.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.09.2021, 15:25
I czym tu się dziwić, wystarczy wejść do marketów/sklepów w powiecie dębickim zobaczyć ludzi bez maseczek....
zamaskowany
zamaskowany 17.09.2021, 10:20
Wczoraj podjechałem pod Biedronkę i zorientowałem się, że nie mam maseczki. Chociaż poprzedniio widziałem kupujących bez maseczki,/ ale to byli smakosze piwa na prawach wyjątkowych/, więc nie chcąc powodować zamieszania i zwracanie uwagi - pojechałem do domu po maseczkę. Robiąc zakupy zauważałem pojedyncze osoby nie noszące maseczek i zaczeło mnie nosić, a przy kasie trzy stojące przede mną osoby / rodzina / nie miały maseczek, więc zdjąłem swoją, a kasjerkę zapytałem czy maseczka jest obowiązkowa - odpowiedziala - jak pan chce. Potem rachunek i ,,zapraszamy ponownie,, . Zapytałem czy w maseczce, czy bez -.. Jak pan chce...
P.
P. 17.09.2021, 17:00
Nie ściemniaj pan. W Biedronkach 60% nie nosi maseczek już od dawna,a wyjazd o smakoszach był niesmaczny....Po prostu ludzie wiedzą,że to kolejna lipa rządu,ten nakaz,który nic nie wnosi...
haha
haha 15.09.2021, 15:00
Znowu lider brawo debica tak trzymac.
@@@
@@@ 15.09.2021, 14:35
Obserwując sklepy, autobusy itp. można wysnuć wniosek, że w powiecie dębickim pandemia już dawno się zakończyła. Mało kto nosi maseczki. Dlatego nie dziwmy się tym statystykom.
ja
ja 15.09.2021, 22:49
Gdyby nie maseczki, to wiele osób by nie wiedziało, że się zaczęła.
mniej ostrożności
mniej ostrożności 15.09.2021, 12:59
Więcej imprez !

Pozostałe