Prace Pawła Króla można nie tylko obejrzeć, ale i kupić - zdjęcia

  • 21.09.2021, 11:21 (aktualizacja 21.09.2021, 11:35)
  • Tomasz Ratuszniak
Prace Pawła Króla można nie tylko obejrzeć, ale i kupić - zdjęcia
W ostatni piątek Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w końcu zapełniła się gośćmi. Niemal jak przed pandemią.

A to za sprawą Pawła Króla, autora wystawy, która będzie tam prezentowana przez najbliższy miesiąc. A właściwie jego gości, którzy zdecydowali się wziąć udział w wernisażu. A było ich sporo.
Autor mieszka obecnie w Gdańsku, ale wychował się w Pustkowie-Osiedlu. W piątkowe popołudnie w galerii nie zabrakło więc jego bliskich, przyjaciół i znajomych sprzed lat.

- Wielu z was co najmniej kilkanaście lat nie widziałem - mówił.

Prace Pawła Króla, które oglądać można do 15 października, zajmują wszystkie pomieszczenia galerii. Na wystawie prezentuje grafikę, malarstwo i rysunek. Szczególnie interesujące są plakaty, które zobaczyć można w drugiej części sali głównej.

- Cieszę się, że ta wystawa jest tak kolorowa. Dawno nie było tyle koloru w naszej galerii - zauważyła Magdalena Daniek, która w zastępstwie Ryszarda Kucaba poprowadziła wernisaż przy Akademickiej 8.

Większość tych kolorowych prac można nie tylko obejrzeć, ale też kupić. Ceny znajdują się w ich sąsiedztwie.

Przeczytaj również: Jakub zagrał w domu na podgórzu - zdjęcia i film

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe