Święto Pieczonego Ziemniaka już w najbliższą sobotę

  • 21.09.2021, 14:39
  • Tomasz Ratuszniak
Święto Pieczonego Ziemniaka już w najbliższą sobotę fot. KGW/OSP Łęki Dolne.
Festyn, we współpracy z miejscową jednostką OSP i drużyną Małych Strażaków, organizuje Koło Gospodyń Wiejskich z Łęk Dolnych. Rozpocznie się 25 września o godz. 12:00.

Impreza organizowana jest w ramach akcji #Szczepimy_się_z_KGW. Odbędzie się na terenie Otwartej Strefy Aktywności, za sklepem GS, w Łękach Dolnych.  Na miejscu działał będzie mobilny punkt szczepień (zaszczepieni na festynie będą mogli liczyć na upominki), obecny będzie też rachmistrz Narodowego Spisu Powszechnego.

Swoje wyroby wystawią do degustacji koła gospodyń wiejskich, działać będzie też strefa gastronomiczna. Atrakcją dla dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie, a o godz. 14:00 będą one mogły wziąć udział w III Jesiennych Biegach Przełajowych Małych Strażaków. Będzie też można liczyć na darmowe ziemniaki z ogniska.

Ukoronowaniem festynu będzie zabawa taneczna z zespołem Moon Rock, która rozpocznie się o godz. 18:00.

Przeczytaj również: Jakub zagrał w domu na podgórzu - zdjęcia i film

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe