Narodowe Czytanie z Talią i Bohema Trio

  • 22.09.2021, 08:15
  • Tomasz Ratuszniak
Narodowe Czytanie z Talią i Bohema Trio Bohema Trio. fot. Justyna Łobodzińska.
W czwartek 23 września Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza na Narodowe Czytanie.

Dębicka odsłona jubileuszowej edycji tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 17:00. Zaproszeni goście i czytelnicy, którzy będą chcieli przeczytać fragmenty dramatu Gabrieli Zapolskiej - Moralność pani Dulskiej, będą mieć okazję zrobić to wraz z członkami grupy teatralnej Talia z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Tego dnia w bibliotece otwarta zostanie wystawa podsumowująca 10-letnią historię organizacji Narodowego Czytania w naszym mieście.

Rozstrzygnięte zostaną też dwa konkursy ogłoszone przez bibliotekę: na rodzinny kapelusz pani Dulskiej i na mem internetowy, przedstawiający dzisiejsze oblicza dulszczyzny, pod hasłem Dulscy są wśród nas.

Tego dnia nie zabraknie też muzyki. A to za sprawą dębickiej formacji Bohema Trio, tworzonej przez Annę Prucnal, Jagodę Prucnal-Podgórską i Jacka Podgórskiego.

Przeczytaj również: Prace Pawła Króla można nie tylko obejrzeć, ale i kupić - zdjęcia

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 23.09.2021, 21:35
Bylo cudnie, klimatycznie, brawo Pani Dyrektor i brawo dla pracownikow biblioteki
kcemy wjency!
kcemy wjency! 22.09.2021, 12:35
A szczepienia, spisu i pieczonego prosiaka nie będzie? Jak to?

Pozostałe