Uwaga! Będą kłaść asfalt, więc zamkną drogę

  • 22.09.2021, 09:01 (aktualizacja 24.09.2021, 22:41)
  • Tomasz Ratuszniak
Uwaga! Będą kłaść asfalt, więc zamkną drogę fot. Powiat Dębicki.
Od poniedziałku 27 września do czwartku 30 września w godzinach od 6:00 do 20:00 droga powiatowa nr 1180R w miejscowości Zasów będzie zamknięta. W tym czasie firma odpowiedzialna za jej przebudowę będzie kłaść tam asfalt.

Objazd prowadzony będzie przez miejscowości Róża, Stara Jastrząbka i Żarówka. Mapę objazdów znaleźć można tutaj

Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy przypomina, że odcinek drogi powiatowej nr 1180R pomiędzy miejscowościami Róża i Zasów stanowi teren budowy i poruszają się po nim zarówno pracownicy wykonawcy jak i ciężki sprzęt budowlany.

- W związku z licznymi sygnałami dotyczącymi nie przestrzegania przez kierowców oznakowania drogowego na przedmiotowym odcinku drogi w tym łamania wprowadzonych ograniczeń prędkości Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy apeluje o dostosowanie prędkości do obowiązujących znaków oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu przez teren budowy - czytamy na stronie ZDP.

Przeczytaj również: Prądu nie będzie w siedmiu miejscowościach

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe