Były szef dębickiego ZK został Dyrektorem Okręgowej Służby Więziennej

  • 01.10.2021, 17:15 (aktualizacja 01.10.2021, 18:46)
  • Tomasz Ratuszniak
Były szef dębickiego ZK został Dyrektorem Okręgowej Służby Więziennej Wiceminister Sprawiedliwości Michał Woś i ppłk. Krzysztof Kulczycki. fot. zespół prasowy CZSW
Wiceminister Sprawiedliwości Michał Woś wręczył dziś ppłk. Krzysztofowi Kulczyckiemu akt powołania na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie.

 

Ppłk. Krzysztof Kulczycki od 1 sierpnia 2017 do 10 lutego 2019 roku pełnił funkcję dyrektora Zakładu Karnego w Dębicy. Od 11 lutego 2019 do 29 lutego 2020 r. był jego dyrektorem. 1 marca 2020 r. zastąpił go ppłk. Robert Żółkiewicz. Kulczycki został wtedy dyrektorem Zakładu Karnego w Rzeszowie.

Na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie, na wniosek Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, powołał go minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. 

Przeczytaj również: Elżbieta Tabas zebrała już potrzebną kwotę, a nawet więcej

 

 

 

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiecie o tym?
Wiecie o tym? 01.10.2021, 23:09
Jak to jest że chory więzień , konwojowany przez dwóch strażników, wchodzi do lekarza w przychodni przyszpitalnej bez kolejki, a my musimy czekać? Czy to jakieś nieznane nam uprawnienia bandyckie weszły w życie? O uprawnieniach kombatanckich słyszałem, honorowych dawcach krwi też. Ale o uprawnieniach kryminalistów ? Więc komu trzeba dać po ryju żeby bez kolejki do doktora wejść?

Pozostałe