Organizują wyjazd do Warszawy. Zapisy tylko dzisiaj

  • 08.10.2021, 14:44 (aktualizacja 09.10.2021, 09:28)
  • Grzegorz Król
Organizują wyjazd do Warszawy. Zapisy tylko dzisiaj Zapisy przyjmuje m.in Dominik Łazarz (na zdjęciu).
W niedzielę 10 października na Placu Zamkowym w Warszawie zaplanowany został wiec, w trakcie którego uczestnicy chcą wyrazić poparcie dla członkostwa Polski w Unii Europejskiej. O to, by spotkać się w tym miejscu apelował wczoraj, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych były premier Donald Tusk. Do stolicy wybiera się również delegacja z Dębicy.

Donald Tusk napisał: Wzywam wszystkich, którzy chcą bronić Polski europejskiej, w niedzielę na Plac Zamkowy w Warszawie, godzina 18. Tylko razem możemy ich zatrzymać. Jaki będzie odzew na ten apel dowiemy się pojutrze. Wiadomo natomiast, że także mieszkańcy Dębicy wybierają się na wiec.

- Przyjmujemy zapisy od osób, które chcą pojechać do Warszawy. Niestety, czasu jest mało, bo zgłaszać się można dzisiaj do wieczora - mówi Dominik Łazarz, wiceprzewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, szef biura poselskiego Pawła Poncyljusza i współpracownik europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej.

Osoby, które chcą dołączyć do manifestacji w stolicy mogą zgłaszać się za pośrednictwem fejsbukowego profilu Aktywna Dębica lub dzwonić do Dominika Łazarza, pod nr tel: 608 868 424. Organizatorką wyjazdu z Dębicy jest europosłanka Elżbieta Łukacijewska. Początek wiecu o godz. 18.

Czytaj także: Mistrzostwa oficjalnie otwarte - zdjęcia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mateusz
Mateusz 21.10.2021, 11:08
nice nice, oby tak dalej, PiS myślał, że tu bez konkurencji będzie, a tu jednak są ludzie, którzy się sprzeciwiają ich władzy.
emil
emil 10.10.2021, 14:16
nie zapomnijcie podziekowac TK za uznanie wyzszosci Polskiej Konstytucji nad unijna !!
benek
benek 2 dni temu, 08:12
Sarkazm jest w cenie
gh
gh 10.10.2021, 14:08
jedzcie i nie wracajcie !!! bedzie czystrze powietrze!!!
Polonista
Polonista 10.10.2021, 18:30
Poproście o nauczycieli języka polskiego dla Dębicy...
Onar81
Onar81 09.10.2021, 22:09
A odwiedziny na grobie Bieruta sa przewidziane?
Tak
Tak 09.10.2021, 21:25
Pamiętajcie jeszcze Państwo!?Ta do manifestacji, strajków, wolności słowa, życie bez cenzury....
Luna
Luna 09.10.2021, 19:40
Aaaa,, to darmowa wycieczka ?
Nierób
Nierób 10.10.2021, 14:22
Nie, sponsorowana z 500+
EVA
EVA 09.10.2021, 18:52
Przyszłabym na spotkanie popierające UE w Dębicy, ale jak Łazarz jedzie do Warszawy to nawet nie ma go kto zorganizować.
o tak se napisze
o tak se napisze 09.10.2021, 18:23
Ludzie, wy nie ogarniacie problemu. UK wyszło z UE bo im coś tam nie pasowało, nas wyrzucą na zbity pysk.
l
l 10.10.2021, 14:12
i to jak najszybciej !!!
Opkl
Opkl 10.10.2021, 12:23
Daj Boże,daj Boże
Jes
Jes 10.10.2021, 14:46
I rolnik bez dotacji. Super!
bruno
bruno 11.10.2021, 10:54
Rolnik i tak dostaje mniejsze dotacje niż ten niemiecki czy francuski.
Polak
Polak 10.10.2021, 14:13
Boga w to nie mieszaj.
???
??? 09.10.2021, 16:49
Czy my na Podkarpaciu jesteśmy najmądrzejsi, czy odstajemy od pozostałych? To mnie nurtuje.
Irek
Irek 09.10.2021, 16:44
Czy dopuszczalne jest bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń antyrządowych w portalu lokalnym. Skandal.
Antydebil
Antydebil 09.10.2021, 21:17
Antyrządowych? W Straszęcinie macie neta?
Beeee
Beeee 09.10.2021, 17:24
To nie jest antyrządowa informacja, tylko wiadomość o tym, że część z nas nie chce wyjść z UE i będzie o to walczyć w Warszawie. Dzięki tym odważnym co jutro pojadą do stolicy reprezentować Dębicę i nasz powiat!
Irek
Irek 09.10.2021, 22:56
Na nic fakty. propaganda TVN i GW robi swoje.
Tekla
Tekla 10.10.2021, 16:27
Ja tylko TVP, sama słodycz.
bruno
bruno 09.10.2021, 10:47
Szkoda, że ten wiec nie odbędzie się sobotę. To dostalibyście bęcki od San Marino.
Boguś
Boguś 09.10.2021, 10:16
Dębica jedzie do Warszawy to bardzo dobra informacja, dziękuję Dominik, że organizujesz ten wyjazd. Większość dębickich protestów w obronie naszych praw i wolności to Twoją aktywność. Jeszcze raz dzięki!
samochwała
samochwała 09.10.2021, 23:12
I te literówki :D
mamwasdaleko
mamwasdaleko 09.10.2021, 07:37
Niedziela z Donaldino i Dominko, to dzień stracony!!!Prowokacja i tyle.
Katolik
Katolik 10.10.2021, 14:23
Zawsze możesz ją spędzić na pogardzie dla innych.
xxx
xxx 11.10.2021, 08:33
A w Warszawie to niby co był ?Ano tak -tak wygląda język miłości kolesi
ziomal
ziomal 09.10.2021, 07:28
Nie zapomnijcie wyposażyć uczestników w koszulki z napisem KONSTYTUCJA !
Wszak jeszcze całkiem niedawno te same nazwiska organizowały zadymy w obronie Konstytucji. Ludzie , którzy potrafią włączyć samodzielne myślenie i nie dają się manipulować "wolnym" obcym mediom potrafią właściwe ocenić taką hipokryzję.
Czy w związku z szalejącą inflacją stawka za uczestnictwo wzrosła???
Ekonomista
Ekonomista 09.10.2021, 21:14
Akurat inflację zawdzięczamy naszym wybitnym fachowcom w stylu Pinokia
Ole
Ole 10.10.2021, 14:48
Jesteśmy najbogatsi! Nic i nikt już nam nie jest potrzebny!
Och
Och 09.10.2021, 02:05
Jjjjjaaaade, a bedzie postoj w MC Donalds i zwiedzanie Lazienek?
Kot prezesa
Kot prezesa 10.10.2021, 14:17
Będzie, mlask, mlask, obiad u pani Juli, mlask, mlask.
Antyidiota
Antyidiota 09.10.2021, 21:13
Będzie postój koło pomnika smoleńskiego
Tirp
Tirp 08.10.2021, 21:46
Wycieczka do stolicy za friko. Pewnie obiad też bezpłatnie. Autobusy Lukacijewskiej rusza w pełnej obsadzie. Za własne pieniądze nikt by na popisy plenerowe nie pojechał.
Gdzie jest minister ds. bezpieczeństwa narodowego
Gdzie jest minister ds. bezpieczeństwa narodowego 09.10.2021, 21:13
I nagle rozentuzjazmowany tłum zaczął skandować: "Jarosław, Jarosław, Jarosław!"
Eljot
Eljot 08.10.2021, 21:22
Konstytucja,konstytucja,konstytucja.......ooopppsss......
komuno wróć
komuno wróć 08.10.2021, 20:04
zapisy jak za dawnych czasów - zapisy do kolejki ehhhh
anty
anty 08.10.2021, 18:47
Przejazd darmowy ?
Polak z UE
Polak z UE 08.10.2021, 16:24
Trzeba posłów z PiSu zapytać? Europosłów z pisu o diety parlamentarne?

Pozostałe