Rowerem partyzanckim szlakiem (fotomigawki)

  • 14.08.2017, 11:52
  • Admin Admin
Rowerem partyzanckim szlakiem (fotomigawki) Agnieszka Majba - Pochwat
Kilkunastu uczestników wyruszyło na trasę Rajdu Rowerowego Szlakiem Partyzanckim z Dębicy na Kałużówkę, upamiętniającym w 73. rocznicę pacyfikacji Gumnisk i Braciejowej oraz Akcji Burza w obwodzie dębickim Armii Krajowej. Niżej kilka fotomigawek ze startu przy Katolickim Centrum Edukacji KANA.

Uczestnicy przez Gumniska i Braciejową dotarli m.in. na polanę Kałużówka, gdzie odbyła się słynna bitwa partyzantów Armii Krajowej z Niemcami.
Organizatorami rajdu byli: Miasto Dębica, Katolickie Centrum Edukacji KANA, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko 5. PSK AK w Dębicy oraz Arkus&Romet Group.

Admin Admin

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe