Radny z orderem

  • 13.10.2021, 15:02 (aktualizacja 14.10.2021, 09:32)
  • Ryszard Pajura
Radny z orderem
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski otrzymał Marek Jaskółka. Głównie za działalność opozycyjną w NSZZ Solidarność po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 roku.

Odznaczenie wieloletni radny powiatu otrzymał z rąk wicewojewody podkarpackiej Jolanty Sawickiej. Uroczystość odbyła się Starostwie Powiatowym.

Marek Jaskółka ma 64 lata. od 2006 roku jest radnym powiatu. Był m.in. przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, obecnie jest członkiem Zarządu Powiatu.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Właściciel Zakładu Instalacji Elektrycznych, Pomiarów i Dokumentacji w Nagawczynie. Były kierownik w dębickim oddziale Elektromontażu Rzeszów. Działa w Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Nagawczyna.

 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dębiczanin
Dębiczanin 17.10.2021, 10:51
Może Pan Jaskółka tak jak Starosta Dębicki Piotr Chęciek zbiera teraz medale bo będzie kandydował na posła w najdochodzących wyborach parlamentarnych. Pytanie Dębiczanie brzmi, czy chcecie nadal od las REPREZENTOWAŁO WAS TO SAMO ŚRODOWISKO ? NIE MACIE JUŻ DOŚĆ LUDZI Z RAMIENIA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI ? Już nawet Pan Mariusz Szewczyk jest na wszędzie z Aktywnym posłem Janem Warzechą.
Wikipe
Wikipe 14.10.2021, 11:54
Radny z PiSu z oznaczeniem jakiego nikt nie chce przyjąć od Andrzeja Dudy.

Pozostałe