Siatkówka: Jakub Róg i Patryk Bokota najlepsi ma plaży

  • 21.08.2017, 12:23
  • Admin Admin
Siatkówka: Jakub Róg i Patryk Bokota najlepsi ma plaży GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Jakub Róg i Patryk Bokota wygrali pierwszą odsłonę, rywalizację zawodników do lat 18 podczas IV Plażowy Turniej Piłki Siatkowej w Pustkowie Osiedlu. Już w najbliższą niedzielę zawody odbędą się w kategorii open.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili siatkarze i siatkarki w kategorii do 18 roku życia. Tego dnia wystartowało łącznie 11 par, w tym 7 męskich, 1 mikst oraz 3 żeńskie, z których zawodnicy na co dzień występują w klubach z Dębicy, Rzeszowa, Mielca, Ropczyc, Góry Motycznej oraz Kielc. Rywalizowały w systemie brazylijskim, gdzie po dwóch przegranych meczach drużyna odpadała z zawodów. W wielu pojedynkach o końcowym sukcesie decydował tie-break.
Do finału dotarły pary: Wiktor Wójcik/Sebastian Kozioł, Jakub Róg/Patryk Bokota, oraz dwie pary żeńskie Julia Cebula/Alicja Węgrzyn oraz Ola Kramarz/Marysia Orkisz.
Młodzi zawodnicy, którzy powoli wchodzą do zawodowej siatkówki niejednokrotnie oprócz mocnych i efektownych ataków, dawali ponieść się młodzieńczej fantazji, które kilkukrotnie przynosiły zamierzony skutek w postaci zdobytego punktu.
- Cieszy również fakt, iż przez cały czas trwania turnieju, między zawodnikami panowała przyjazna i luźna atmosfera, która pozytywnie wpływała na zawodników i ich poczucie humoru, a interesujące nagrody dodatkowo motywowały do walki o każdy kolejny punkt - mówi Krzysztof Lipczyński, dyrektor GOSiR.

Wyniki: w kategorii do 18 roku życia:
I miejsce - Jakub Róg/Patryk Bokota - Ropczyce
II miejsce - Wiktor Wójcik Zawierzbie /Sebastian Kozioł - Góra Motyczna
III miejsce - Julia Cebula- Dębica /Alicja Węgrzyn - Mielec

W niedzielę 27 sierpnia do rozgrywek staną siatkarze w kategorii open.. Dodatkowe zapisy prowadzone będą w dniu turnieju od godz. 10:00 do 10:30.
IV Plażowy Turniej Piłki Siatkowej na Kompleksie Basenów NEMO w Pustkowie-Osiedlu odbywa się o Puchar Wójta Gminy Dębica, Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Prezesa Dębickiej Akademii Siatkówki „KĘPA”, a organizatorami są GOSiR oraz DAS „KĘPA”.
 

Admin Admin

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe