Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

  • 22.08.2017, 12:44
  • Admin Admin
Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Na basenach kompleksu Nemo w Pustkowie-Osiedlu, w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy spotkali się z wypoczywającymi osobami.

Przekazana wiedza w zakresie bezpiecznego spędzania czasu wolnego pomoże unikać niebezpiecznych sytuacji i zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego zachowania nad wodą. Około 250 osób miało możliwość zapoznać się z przekazanymi przez funkcjonariuszy informacjami oraz otrzymać ulotki z najważniejszymi wskazówkami, na które powinno zwracać się uwagę w czasie wypoczynku.
Z ramienia dębickiej policji w spotkaniu wzięli udział policjanci wydziału ruchu drogowego: st.asp. Łukasz Boczkowski, sierż.sztab. Bogusław Sroczyński oraz asp. Jacek Bator, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.
Podczas spotkania promowano również aplikację "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe