Rekordy w Pustkowie-Osiedlu. Tak dobrego roku jeszcze nie było

  • 07.09.2017, 10:19
  • Admin Admin
Rekordy w Pustkowie-Osiedlu. Tak dobrego roku jeszcze nie było GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Przez dwa miesiące wakacji baseny w kompleksie Nemo w Pustkowie-Osiedlu odwiedziło ponad 23500 osób. Rekord padł 1 sierpnia - 1772 gości.

Już podczas pierwszego tygodnia wakacji basen odwiedziło ponad 2800 osób. W lipcu było to ponad 8400 osób, w tym miesiącu GOSiR odnotował łącznie trzy dni, w których frekwencja wyniosła ponad 1000 osób, z rekordem w jednym dniu 1596 osób. W sierpniu kompleks odwiedziło ponad 12300 osób, odnotowane zostały cztery dni z frekwencją ponad 1000 osób. Rekord w jednym dniu wyniósł 1772 osoby. To wynik z dniu 1 sierpnia i była to rekordowa liczba gości odnotowana jednego dnia w historii kompleksu.
Od tego roku mogli oni korzystać z Mobilnego Parku Linowego, składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki. Dodatkowo dla dzieci i młodzieży przygotowano m.in. dmuchany wodny tor przeszkód, plażę palmową z huśtawkami i wielkimi klockami, duży dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalnią do zabawy, trzy zjeżdżalnie wodne, w tym jedną rurową.
Po raz drugi kinomani mieli możliwość obejrzeć filmy „pod chmurką” w ramach Kina Letniego. Podczas czterech seansów filmowych Gminny Ośrodek Spotu i Rekreacji gościł 332 osoby.
W ubiegłym roku podczas całych wakacji Nemo odwiedziło 1500 osób, w tym 23500, co oznacza wzrost o 56%.
Napawa nas dumą i zadowoleniem, iż nasze starania spowodowały tak duży wzrost osób korzystających z naszego kompleksu - komentuje Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie-Osiedlu.
- Mamy nadzieję, że czas który goście spędzili na naszym basenie zostanie na długo zapamiętany oraz będzie mile wspominany - dodaje dyrektor Lipczyński.

Na podstawie informacji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe