LERG S.A. firmą przyjazną klientowi

  • 07.09.2017, 10:35
  • Admin Admin
LERG S.A. firmą przyjazną klientowi LERG S.A.
Firma LERG S.A., producent i eksporter żywic syntetycznych z Pustkowa-Osiedla, otrzymała Godło Firmy Przyjaznej Klientowi. Wyróżnienie to otrzymują firmy, które w niezależnym audycie satysfakcji swoich klientów osiągają oceny na poziomie minimum 85% w każdym badanym obszarze.

Badanie przeprowadza Fundacja Obserwatorium Zarządzania, która bierze pod uwagę m.in.: lojalność klientów, ich zadowolenie, ocenę jakości obsługi, zaspokojenie oczekiwań i potrzeb klientów oraz zaufanie klientów do firmy i marki.
- Firma Przyjazna Klientowi to nagroda za wysoką jakość współpracy z klientami. Firma LERG S.A. otrzymała we wszystkich badanych obszarach oceny na poziomie przynajmniej 92%, co jest bardzo wysoką oceną – powiedział Michał Łysik, zarządzający Działem Badań i Certyfikatów w Fundacji Obserwatorium Zarządzania.
Godło Firma Przyjazna Klientowi jest najbardziej rozpoznawanym wyróżnieniem w zakresie satysfakcji ze współpracy z firmą. Przyznawane jest na podstawie wyników niezależnych badań opartych na dostosowywanym do specyfiki działalności badanej firmy kwestionariuszu, na który anonimowo odpowiadają klienci.
- Firma LERG stale monitoruje potrzeby swoich klientów. Co roku przeznaczamy spore nakłady finansowe na badania i rozwój, tym samym oferując naszym klientom najbardziej innowacyjno-technologicznie produkty, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. Decyzja o wzięciu udziału w badaniu była spowodowana koniecznością i chęcią sprawdzenia, czy działania, które podejmujemy trafiają w oczekiwania naszych odbiorców - powiedziała Agnieszka Kozubek-Bespalenko, wiceprezes firmy LERG.
Ogólnopolski Program Firma Przyjazna Klientowi na rynku polskim istnieje już ponad 13 lat. Organizatorem Programu jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania – instytucja z otoczenia biznesu zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wprowadzania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu.
Firma LERG S.A. to jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu – budownictwie, motoryzacji, meblarstwie czy górnictwie. Zatrudnia prawie 600 osób. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje. Główną ofertę firmy stanowią żywice poliestrowe, nowolakowe, do materiałów drewnopochodnych, izolacyjnych, tworzyw warstwowych, żelkoty, formalina, a także szpachlówki i inne materiały marki POLFILL do renowacji karoserii samochodowych.

Na podstawie informacji firmy LERG S.A.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe