Warsztaty małego puzzlomaniaka - fotorelacja

  • 17.10.2016, 12:32 (aktualizacja 20.10.2016, 10:47)
  • Admin Admin
Warsztaty małego puzzlomaniaka - fotorelacja
Zakończyła się kolejna edycja organizowanych od trzech lat przez firmę Tikkurila warsztatów. Po świątecznych bombkach, karmnikach dla ptaków, wielkanocnych osłonkach czy przygotowywanych własnoręcznie designerskich koszulkach, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Tym razem firma Tikkurila zaprosiła dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy puzzlami.

Zadaniem uczestników warsztatów było ułożenie specjalnie przygotowanej 100-elementowej układanki, a następnie pomalowanie jej według własnego projektu. Stworzone przez siebie puzzle dzieci zabierały do domu.
Przez trzy weekendowe dni stoisko Tikkurila w Galerii Raj, gdzie odbywały się warsztaty, odwiedziło kilkaset osób. Wśród nich znaleźli się zarówno miłośnicy zagadek logicznych i rozwiązywania zadań, jak również amatorzy zajęć artystycznych.
- Układanie puzzli to świetna zabawa, ale także znakomity trening pamięci, który dodatkowo pobudza kreatywność, uczy koncentracji i planowania, a także rozwija umiejętność logicznego myślenia. Przygotowując kolejne warsztaty, zawsze staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym i wybieramy taką tematykę, która nie tylko zapewni dzieciom frajdę, ale także będzie korzystna z punktu widzenia ich rozwoju” - mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager w Tikkurila Polska.
Warsztaty z Tikkurila już na stałe wpisały się w kalendarz dębickich imprez dedykowanych dla dzieci i rodziców. Poprzez tego typu inicjatywy Tikkurila zachęca do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego, jednocześnie inspirując, jak można to robić w sposób aktywny i pożyteczny.
- Zainteresowanie naszymi warsztatami pokazuje, jak bardzo społeczność lokalna potrzebuje tego typu atrakcji, dlatego na pewno będziemy kontynuować program. Mamy już nawet kilka pomysłów na kolejne spotkania – dodaje Magdalena Olszewska.

Tekst i fot. Tikkurila Polska

Admin Admin

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
moto
moto 18.10.2016, 15:45
Brawo jest sprostowanie !!!
Pastor
Pastor 18.10.2016, 10:20
Wyjątkowe puzzle, wybitni artyści ;)
moto
moto 17.10.2016, 16:20
Czy sniezka robi zdjecia i tekst Tikkurilii

Pozostałe