To nie jest grzeczne przedstawienie!

  • 15.09.2017, 14:36
  • Admin Admin
To nie jest grzeczne przedstawienie! Fragment plakatu; całość zobacz niżej
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Dwie połówki pomarańczy” Igi Kownackiej, w reżyserii Marii Ciunelis. To nie jest grzeczne przedstawienie! Przeznaczone jest wyłącznie dla widzów dorosłych, którym twórcy gwarantują dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy. 

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie.
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki - dla wielkiej miłości zrobi się wszystko.

Autor: Iga Kownacka
Reżyseria: Maria Ciunelis

Obsada (wymiennie):
Jarosław Boberek / Jacek Rozenek,
Aneta Zając / Julia Kamińska / Urszula Dębska / Izabella Miko / Marta Chodorowska,
Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska / Maria Ciunelis, 
Cynthia Kaszyńska / Olga Borys / Maria Ciunelis,
Cynthia Kuźniak

4 grudnia 2017 r.

godz.18.00

Dom Kultury i Kino Kosmos
ul. Lisa 3

Bilety: od 65 do 75 zł do nabycia na stronie: www.kupbilecik.pl

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
L.
L. 22.09.2017, 11:47
Kapitalna sztuka!!! Widziałam ją już jakieś 4 lata temu w Teatrze Capitol w Warszawie. Gorąco polecam :-)
fit
fit 15.09.2017, 16:57
a czego w kosmosie a nie w morsach ?

Pozostałe