Mateo i Taurus na Targach Smaki Regionów w Poznaniu

  • 20.09.2017, 15:00 (aktualizacja 21.09.2017, 15:05)
  • Admin Admin
Mateo i Taurus na Targach Smaki Regionów w Poznaniu Podkarpackie.pl
Mateo z Dębicy i Taurus z Pilzna wezmą udział w Targach Smaki Regionów w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Prezentację podkarpackich firm na tej imprezie organizuje Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy pomocy Urzędu Marszałkowskiego.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego rynku targowego. Największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej, które skupiają przedstawicieli branżowych z całego świata. Od 23 do 26 września w Poznaniu odbędą się Targi Smaki Regionów.
- To tu znaleźć będzie można ekologiczną, certyfikowaną żywość z całej Polski. To unikalny moment na poznanie wszystkich regionalnych potraw i produktów, stanowiących dziedzictwo kulinarne, które są przygotowywane według dawnych receptur i filozofii slow – zapewniają organizatorzy.
W ubiegłym roku w targach udział wzięło ponad 200 wystawców z 16 województw, a w samym wydarzeniu uczestniczyło 35 tysięcy zwiedzających.
Nasi reprezentanci pochwalą się tym, co mają najlepszego. Nie zabraknie więc wędlin, kiełbas, produktów garmażeryjnych, wód mineralnych i słodyczy, w tym cukierków, ciast i ciasteczek. Razem z nami, organizatorami Programu Smaczne bo Podkarpackie, pojedzie sześciu wystawców: Firma Handlowo-Usługowa JUVITA z Dulczy Wielkiej (powiat mielecki), Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MATEO Stanisław Cabaj z Dębicy (powiat dębicki), Uzdrowisko Rymanów (powiat krośnieński), Cukiernicza Spółdzielnia ROKSANA ze Strzyżowa (powiat strzyżowski), Fabryka ciast i cukrów Dr Stanisława Gurgula z Jarosławia (powiat jarosławski) i Smak Górno (powiat rzeszowski).
- Cieszymy się, że wśród wystawców są laureaci Programu Smaczne bo Podkarpackie. Certyfikat ten potwierdza wysoką jakość produktów, które będą zaprezentowane podczas Targów Smaki Regionów. To również gwarant smaku i tradycji. Jestem przekonany, że godnie będziemy reprezentować nasz region – powiedział Paweł Zając, dyrektor Centrum Promocji Biznesu.
Do uczestnictwa w targach Smaki Regionów Urząd Marszałkowski zaprosił również: Gospodarstwo Agroturystyczne z Bukowca (powiat leski), Piekarnię Drzewna ANMAR z Rogóżna (powiat łańcucki), Leda-ser z Wólki Krowickiej (powiat lubaczowski) oraz firmę Taurus z Pilzna (powiat dębicki).
- Lista naszych produktów regionalnych jest bardzo długa. Wszystkie są godne polecenia, dlatego bardzo się cieszę, że producenci uczestniczą w targach, eksponują swoje produkty na wystawach i konkursach. To jest dla województwa podkarpackiego bardzo dobra promocja – powiedział marszałek Władysław Ortyl.

Wydarzenie odbędzie się w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro.

 

Informacja Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przekupka
Przekupka 21.09.2017, 19:13
Pojadę na golonkę.

Pozostałe