Smaczne bo Podkarpackie - zdjęcia

  • 20.10.2017, 08:49 (aktualizacja 20.10.2017, 12:38)
  • Grzegorz Król
Smaczne bo Podkarpackie - zdjęcia Grzegorz Król
Cztery firmy z naszego powiatu zgłosiły produkty spożywcze, do kolejnej edycji programu certyfikującego Smaczne bo Podkarpackie. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi pod koniec listopada w Jasionce.

W poprzednich latach wyróżnienie to trafiało m.in. do firmy Mateo, do Piekarni Roztoczyński, czy też do pilźnieńskiego Taurusa. W tym roku swoje produkty do konkursu zgłosiły firmy KOS, Mateo, Cimesmak oraz Piekarnia Roztoczyński.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi już we wtorek 24 października. Zachęcamy do lektury. Poniżej zdjęcia z posiedzenia kapituły certyfikującej, która zebrała się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, w czwartek 19 października.

Grzegorz Król

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe