Ognisty bieg

  • 20.10.2017, 14:10
  • Admin Admin
Ognisty bieg Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica oraz Stowarzyszenie OCR Team Dębica zapraszają na 1. Bieg z przeszkodami dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębica. Za tydzień do Stobiernej.

Początek 28 października br. od godz. 11:00. Specjalnie na te zawody tor przygotuje OCR Team Dębica na stoku narciarskim. W zawodach udział wezmą 4 osobowe drużyny jednostek OSP z gminy Dębica oraz reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej z Dębicy. Do pokonania zawodnicy będą mieli trasę o długości 4 km z 15 przeszkód, w tym min. 2,5 metrową ścianę, równoważnię,  tor z gumkami na nogach, spacer farmera z belkami, bieg z workami z piaskiem, rzut oszczepem, poręcze, 5-metrową linę.
Nad przebiegiem całych zawodów będą czuwać wolontariusze oraz zawodnicy drużyny OCR Team Dębica, którzy startują w różnego rodzajach biegach z przeszkodami w kraju i za granicą, zdobywając bardzo wysokie lokaty. Dla wszystkich drużyn organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla zdobywców miejsc na podium.
Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziano spotkanie integracyjne przy grillu.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
haha
haha 22.10.2017, 06:04
A co to ? Podżeganie do samospalenia z instruktażem ?

Pozostałe