Porażka z Podhalem, ale po dogrywce. Triumf w Sanoku!

  • 23.10.2017, 10:44 (aktualizacja 23.10.2017, 11:01)
  • Admin Admin
Porażka z Podhalem, ale po dogrywce. Triumf w Sanoku! UKH Dębica
Od piątkowego popołudnia drużyny reprezentujące UKH Dębica rozegrały 4 mecze w Dębicy, natomiast najmłodsi adepci hokeja w dwóch drużynach reprezentowali nasz klub podczas turnieju Mini Hokeja w Sanoku. W I Lidze hokeja dębiczanie w pierwszym, zaciętym spotkaniu, dopiero po dogrywce, przegrali z Podhalem Nowy Targ 1:2. Tymczasem zawodnicy z drużyny minihokeja wygrali turniej w Sanoku.

Żak starszy
UKH Dębica - Unia Oświęcim 5:2 (4:0, 1:0, 0:2)
Kary 6:10 min
Bramki dla UKH Dębica: Adam Kozioł, Ida Talanda Ida (asysta Mikołaj Majewski ), Kamil Żądło (asysta Jakub Kieraś), Mikołaj Majewski (asysta Marcin Kuziak), Bartosz Kielar ( asysta Jakub Klimczak).
Widzów: 60

Żak młodszy
UKH Dębica - LTH Lublin 6:4 (3:0, 1:3, 2:1)
Kary: 2 - 6 min.
Bramki dla UKH Dębica: Julian Cebula, Karol Buszek ( asysta Amadeusz Ulak), Karol Krzemiński (asysta Julian Cebula), Julian Cebula (asysta Mateusz Ćwik), Julian Cebula, Julian Cebula.
Widzów: 55

1 Ligi Hokeja na Lodzie
sobota
UKH Dębica - MMKS PODHALE Nowy Targ 1:2 d. (0:0, 1:1, 0:0, 0:1 dogrywka)
Kary: 24 - 14 minut
Bramka dla UKH Dębica: Maciej Gągol ( asysta Tomasz Bujok).
Widzów: 120

niedziela
UKH Dębica - MMKS PODHALE Nowy Targ 3:6 (1:3, 2:2, 0:1)
Kary: 14 - 18 minut
Bramki dla UKH Dębica: Kordian Chorążyczewski (asysta Dominik Giełbaga i Bartosz Barszcz ), Artur Grzegorczyk (asysta Maciej Gągol i Arkadiusz Burnat), Maciej Balcerek ( asysta Paweł Małopolski i Artur Kowalski).
Widzów 80

Na zakończenie wspaniałego weekendu w wykonaniu zawodników UKH Dębica pierwszy zespół Minihokeja zwyciężył w turnieju rozgrywanym w Sanoku. W pokonanym polu nasi najmłodsi hokeiści pozostawili Nowy Targ, Oświęcim, Kraków i Sanok.Druga drużyna z Dębicy zajęła 6 miejsce.

Admin Admin

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LodowiskoUKH
LodowiskoUKH 26.10.2017, 13:19
Sprawdzone w 100 procent . Remontu nie będzie gnój jaki jest na lodowisku taki zostanie , ale za to z nowymi pięknymi pomieszczeniami przeznaczonymi wyłącznie dla Włodarzy UKH i ich zawodników (jeżeli można ich tak nazwać) Brawo !!!!!!!!!!!!!!
Uczestniczący
Uczestniczący 26.10.2017, 13:14
To nie prawda że będzie remont ! Prawdą jest że będzie to rozbudowa w celu pozyskania nowych pomieszczeń dla UKH !


Czy ktoś z UKH wytłumaczy czemu nie będzie remontu ubikacji, szatni ogólnych itp ? i jaki cel ma Ta nowa trybuna ?
zainteresowany
zainteresowany 24.10.2017, 14:19
To może niech ten co widział projekt napisze co przewiduje. Bo jak na razie nikt nic nie wie. Kupę pieniędzy na to pójdzie a mieszkańcy nie wiedzą w ogóle co będzie za nasze pieniądze robione.
Bogdan
Bogdan 23.10.2017, 15:35
Widzów
-60
-55
-120
-80
A tu hokeiści chcą nową trybunę i remont za 20 milionów !
Równie dobrze można by dwie trybuny wyburzyć i tak by się wszyscy pomieścili, Kiedy miasto przejrzy wreszcie na oczy i zacznie pieniądze wydawać na poważne inwestycje które zaczną przynosić jakiekolwiek dochody.
Zenek
Zenek 23.10.2017, 21:46
wystarczy popatrzeć na zdjęcia z meczów i to najlepsze ujęcia na trybunach max 20 osób i to chyba rodzina przyjezdnych polecam facebook UKH
kibic
kibic 23.10.2017, 16:26
i jeszcze informacja, że 20 milionów remont nie będzie kosztował !!! proszę o wskazanie źródła takich informacji...

proste porównanie:

masz remont samochodu i masz na niego kwotę X
dostajesz od sponsora kwotę drugie X, że w sumie masz 2x :)
to nie chcesz wsparcia i się upierasz, że zrobisz remont tylko za X...

trochę pomyślunku...
kibic
kibic 23.10.2017, 16:23
chciałbym się dowiedzieć co oznaczają słowa:
"Kiedy miasto przejrzy wreszcie na oczy i zacznie pieniądze wydawać na poważne inwestycje które zaczną przynosić jakiekolwiek dochody."

z tego co mi wiadomo, jest większe prawdopodobieństwo wynajęcia lodowiska niż wynajęcia całego stadionu piłkarskiego, gdzie w naszej pięknej polandii jest ich cała masa...

chodzi o to, że lodowisko to nie tylko hokej, ale również jazda figurowa, jak również ślizgawka !!! Z danych mi dostępnych w trakcie sezonu na ślizgawce jest blisko 70 000 ludzi i niech każdy kupi bilet w cenie ulgowej po 5 PLN...

Kiedy skończy się porównanie, że lodowisko w Dębicy = hokej!!! ???

Naprawdę do Dębicy przyjeżdzają ludzie z Miecla, Tarnobrzega, Brzeska, Tarnowa, Rzeszowa tylko, żeby na lodowisku pojeździć...


mama figurówki
mama figurówki 23.10.2017, 19:26
tak to prawda przyjeżdżają z różnych miejscowości, i to prawda że jest dużo wiecej ludzi na ślizgawce (bo bywam z dzieckiem) ale to tylko zasługa nowej dyrektorki, która o to walczyła z Prezesem hokeja i organizuje duzo imprez na lodzie, zapytaj ją jak wyglądała ta walka, ale ani figurówce ani mieszkańcom nie potrzeba wiecej trybun ale potzreba remontu starych szatni, jestem mamą łyżwiarki i z tego co mi wiadomo remont nie obejmuje naszych szatni tylko będą nowe dla hokeistów, wiec paskudne jest podpieranie się mieszkańcami czy dziećmi z łyżwiarstwa, jeśli to prawda co wszyscy mówią to jak będą się czuli mieszkańcy i my jeśli hokej dostanie nowe szatnie i biura a cała reszta będzie korzystała z ruiny :-(
tata sportowca
tata sportowca 24.10.2017, 11:26
Przecież projekt przewiduje remont starej części szatniowej - remont jest podzielony na kilka etapów ze względu na finanse. Jeżeli ktoś z jazdy figurowej ma z tym problem to zamiast tu wylewać żale niech postara się o dofinansowanie tak jak zabiegał wspomniany wyżej Prezes hokeja - pojawią się dodatkowe środki dzięki temu będzie więcej zrobione na obiekcie.
Bardzo łatwo jest komuś wyliczać ale zaangażowania i nakładu pracy nie widać poza stukaniem w klawiaturę.
wiem
wiem 25.10.2017, 20:08
projekt nie przewiduje remontu starej części :-(
sprawdzone na 100% w UM
Też wiem !!!
Też wiem !!! 26.10.2017, 06:58
Projekt przewiduje remont starej czesci szatniowej. Jest to jeden z wielu etapow tego remontu.
mama figurówki
mama figurówki 24.10.2017, 17:25
jutro zadzwonię do MOSir i zapytam czy to prawda jeśli tak jest jak piszesz to przeprosze
tata sportowca
tata sportowca 25.10.2017, 18:11
Proponuje dzwonic do inwestycju w Urzedzie Miasta. Tam wiedzą wiecej na ten temat. To tam podejmowano decyzje zwiazane z okrojeniem finansowym remontu.
Lol
Lol 24.10.2017, 11:15
Boszsz co za bełkot...
Marco
Marco 23.10.2017, 23:16
I tak będzie wszystko co stare to zostanie nadal stare. Jak hokeiści będą mieli nowe szatnie, biura to co będą ich obchodzić stare łazienki, szatnie dla mieszkańców jak oni będą mieć wszystko nowe !

Pozostałe