Budowa łącznika autostrady z Dębicą ruszy w styczniu (zobacz mapkę)

  • 30.10.2017, 13:06
  • Admin Admin
Budowa łącznika autostrady z Dębicą ruszy w styczniu (zobacz mapkę) Węzeł Autostrady A4 Dębica Zachód. Zdjęcie: Starostwo Powiatowe
Powiat podpisał umowę o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego budowy łącznika Węzeł Zachodni A4 – Straszęcin – Dębica. Rozpocznie się ona w styczniu 2018 r.

Całkowita wartość projektu realizowanego przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy, to nieco ponad 17,6 mln zł.
– Większą część tej kwoty pokryje dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 -  informuje wicestarosta Mateusz Pasek.
Kwota tego dofinansowania to 14,8 mln zł.
Jak mówi Jacek Drobot, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, finał robót ma nastąpić do końca października 2018 r. Wykonawca będzie wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego, który zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach.
 

Na podstawie informacji Starostwa Powiatowego w Dębicy

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe