Żonkile posadzone, Nemo w Polach Nadziei

  • 31.10.2017, 10:48 (aktualizacja 31.10.2017, 13:33)
  • Admin Admin
Żonkile posadzone, Nemo w Polach Nadziei GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica z dyrektorem Krzysztofem Lipczyńskim oraz dzieci z Zespołu Szkół w Pustkowie posadzili przed budynkiem Kompleksu Basenów Nemo w Pustkowie-Osiedlu 100 cebulek żonkili w ramach przystąpienia do programu Pola Nadziei. Cebulki kwiatów zostały posadzone w przygotowanym miejscu w kształcie serca.

Tym samym Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica włączył się do XI Edycji Akcji Pola Nadziei 2017/2018, w ramach której prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz wspierania osób z chorobą nowotworową, objętych wsparciem  Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II.
Pola Nadziei to międzynarodowy program realizowany przez hospicja. Jego zadaniem jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz potrzebujących, ale przede wszystkim propagowanie  wśród dzieci i młodzieży idei niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. Symbolem programu są żonkile. Z początkiem jesieni społeczność lokalna zbiera się i sadzi cebulki żonkili, które zakwitną wiosną i zostaną rozdane lokalnym mieszkańcom.
Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II   http://hospicjum.debica.net.pl/, na której można zapoznać się z działalnością hospicjum oraz wieloma cennymi informacjami.

 

Informacja GOSiR

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe