Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zrabatowani.pl – korzystaj z promocji, zyskaj cashback

  • 7.11.2017, 16:09 (aktualizacja 07.11.2017 16:17)
  • Grupa Tipmedia
Zrabatowani.pl – korzystaj z promocji, zyskaj cashback
Chętnie i często kupujesz przez internet? Teraz masz szansę zaoszczędzić sporo pieniędzy, a przy okazji otrzymać cashback. Dowiedz się, jak kupować taniej niż dotychczas.

Informacje o promocjach w jednym miejscu

Samodzielne szukanie lub śledzenie promocji jest czasochłonne. Tymczasem, aby przyciągnąć klientów, wiele sklepów cyklicznie przygotowuje akcje promocyjne, dzięki którym kupujący mają szansę nabyć wybrane produkty po niższych cenach. Jeżeli chcesz zapoznać się z aktualnymi okazjami, nie musisz już samodzielnie szukać – wystarczy, że zajrzysz do serwisu Zrabatowani.pl.

Serwis Zrabatowani.pl udostępnia darmowe kody rabatowe. To właśnie dzięki nim możesz kupować taniej niż dotychczas, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Aktualnie w bazie serwisu znajduje się ponad 500 dostępnych w Polsce sklepów online z różnych branż. Jest w czym wybierać, bo produktów, które można zakupić po niższej cenie jest ponad 3 miliony.

Poza produktami w niższych cenach, w serwisie Zrabatowani.pl można znaleźć również promocje oferujące darmową dostawę. Czasem niższa cena dotyczy drugiego produktu.

Jak kupować po niższych cenach?

Zrabatowani.pl to serwis, który gromadzi informacje o promocjach i udostępnia kody rabatowe. Aby skorzystać z interesującej Cię promocji, wystarczy, że klikniesz baner. Po automatycznym przekierowaniu na stronę sklepu, możesz dokonać zakupu produktu, którym jesteś zainteresowany.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami? Wcale nie musisz codziennie zaglądać na stronę Zrabatowani.pl – możesz skorzystać ze specjalnej wtyczki do przeglądarki. Dzięki niej uzyskasz szybki dostęp do wszystkich aktualnie dostępnych promocji i kodów rabatowych. Więcej informacji o wtyczce znajdziesz w serwisie www.zrabatowani.pl.

Promocje to nie wszystko – zyskaj również cashback

Korzystając z serwisu Zrabatowani.pl, możesz nie tylko kupować wybrane produkty po niższych cenach, ale po każdym zakupie możesz także otrzymać zwrot części wydanych środków. To właśnie tzw. cashack. Jak to możliwe, że serwis oferuje użytkownikom np. 6,75% zwrotu? Za każdego użytkownika, który zrobi zakupy, korzystając ze Zrabatowani.pl, serwis otrzymuje prowizję od partnerów za wygenerowanie sprzedaży. Prowizją tą dzieli się właśnie ze swoimi użytkownikami. Co musisz zrobić, aby na Twoje konto trafiła kwota zwrotu?

Zwrot za zakupy, czyli cashback, jest odnotowywany na koncie każdego użytkownika. To oznacza konieczność założenia konta. Możesz to zrobić, wpisując swoje dane lub korzystając z możliwości zalogowania się przez Facebooka. Po potwierdzeniu adresu mailowego, będziesz mógł w pełni korzystać z rabatów, a dodatkowo zbierać cashback.

Cashback – wymień na nagrody lub przelej na konto

W serwisie Zrabatowani.pl cashback nie ma górnego limitu środków. Każdy z użytkowników może zatem codziennie oszczędzać, korzystając z promocji, a dodatkowo zbierać środki tytułem cashback na swoim koncie. Co ważne, od zgromadzonych środków nie jest pobierana żadna prowizja. Kiedy i jak można wypłacić pieniądze?

Wypłata środków z tytułu cashback jest możliwa po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty, która wynosi 50 zł. To użytkownik decyduje, czy zgromadzone pieniądze zostaną przelane na jego rachunek bankowy, czy też na konto jednej z fundacji uczestniczących w programie Zaangażowani (bez minimalnej kwoty wypłaty).

Jeżeli chcesz kupować, oszczędzać i dodatkowo zyskiwać lub pomagać wybranym fundacjom, to Zrabatowani.pl dają Ci taką szansę. To sposób, aby codzienne zakupy były tańsze i przyjemniejsze niż dotychczas.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:

Pozostałe