Rusza Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica

  • 08.11.2017, 09:30
  • Admin Admin
Rusza Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
W Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica odbyła się uroczystość powołania Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica, która będzie działać przy Klubie Sportowym Chemik oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej tworzą: Rafał Polański, Krzysztof Lipczyński, Paweł Wolicki, Dominik Tarczyński, Janusz Wiktorski oraz Józef Marek.
Licznie zgromadzonej widowni na głównej scenie zaprezentowali się młodzi piłkarze z wszystkich kategorii wiekowych wraz ze swoimi trenerami - patrz zdjęcia. Łącznie w Akademii zapisanych jest 120 dzieci, które będą trenować pod okiem doświadczonych trenerów w Pustkowie-Osiedlu, Paszczynie oraz Brzeźnicy. Zajęcia będą podzielone w zależności od wieku dzieci oraz ich poziomu umiejętności.

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe