Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Welding Star buduje nową fabrykę w Dębicy

  • 8.11.2017, 11:30
Welding Star buduje nową fabrykę w Dębicy
Welding Star, firma Wojciecha Staronia, buduje przy ul. Mościckiego swoją nową halę produkcyjno-magazynową. Teraz wykonawca kompletnych instalacji przemysłowych posiada zakład przy ul. Cmentarnej, ten nowy będzie o wiele większy i nowocześniejszy.

Wykonawcą, według projektu firmy Archkon Dębica jest także dębicka firma Rembud Czesława Bieniasza. 
Welding Star działa od 1999 roku. Wykonuje instalacje w systemie „pod klucz”, od wypracowania koncepcji, poprzez prace przygotowujące projekt, wykonanie poszczególnych elementów i urządzeń, montaż na miejscu, wykonanie podłączeń elektrycznych i automatycznych i uruchomienie instalacji. Są to linie do produkcji m.in.: mleka, czekolady, soków, piwa, kosmetyków, przetworów rybnych, karmy dla zwierząt.
 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ala
ala 9.11.2017, 19:17
Tyle tylko że w czasie budowy nie usunięto \zdjęto\ humusu tak jak na sąsiedniej budowie, lecz go zniszczono co jest przestępstwem

Pozostałe