Mali aktorzy w zaczarowanym lesie

  • 09.11.2017, 09:45
  • Admin Admin
Mali aktorzy w zaczarowanym lesie Przedszkole Miejskie nr 4
Dzieci z grupy III Przedszkola Miejskiego nr 4 w Dębicy wystawiły bajką muzyczną pt.: Jesień w zaczarowanym lesie. Prezentowały w niej swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne.

W bajkowy, jesienny nastrój gości wprowadzili narratorzy. Na tle jesiennej scenografii wystąpiły: ptaki, zwierzęta, listki, wiatr,  wróżki oraz pani Jesień, która wszystkim służyła radą i pomocą. Bajka wzbogacona była piękną, ciekawą muzyką, do której dzieci tańczyły w ciekawych układach choreograficznych. Ilustrowały muzykę ruchem, wyrażały swoje emocje w śpiewie, tańcu i słowie.
Przedstawienie wzbudziło zaciekawienie i zainteresowanie zaproszonych gości, a dla występujących przedszkolaków bajka była źródłem radości, odprężeniem, wyładowaniem energii. Rozbudziła u dzieci zainteresowania muzyczne i teatralne.
Bajkę muzyczną opracowała i przygotowała nauczycielka Ilona Krupa – Cetnarska.

Admin Admin

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe