Trwa VIII Raut z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  • 10.11.2017, 21:50
  • Admin Admin
Trwa VIII Raut z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Kończy się ósmy raut, organizowany z okazji Dnia Niepodległości przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej. W Domu Kultury Kosmos w wydarzeniu tym uczestniczy ponad 200 osób.

Po części oficjalnej, prowadzonej przez Aleksandrę Małozięć i Jana Borka oraz powitaniu gości przez Stefana Bieszczada, prezesa stowarzyszenia, odbyło się podsumowanie konkursów: Niepodległość jest w nas - dla dzieci i młodzieży oraz Sapere Aude - na najlepszą pracę dyplomową o ziemi dębickiej (napiszemy o tym niebawem). Tę część wieczoru zwieńczył koncert zespołu Trebunie Tutki.
W drugiej części, jak co roku, organizatorzy zaplanowali wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych do akordeonowych dźwięków Stanisława Wiktora.

Admin Admin

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe