Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Patrycja Morawczyńska z I nagrodą w konkursie Sapere Aude

  • 11.11.2017, 14:12 (aktualizacja 13.11.2017 12:33)
Patrycja Morawczyńska z I nagrodą w konkursie Sapere Aude
Rozstrzygnięcie konkursu Sapere Aude - na najlepszą pracę dyplomową związaną z ziemią dębicką, organizowanego przez Katolickie Centrum Edukacji Kana w Dębicy, nastąpiło w piątek wieczorem w trakcie VIII Rautu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Patrycja Morawczyńska (na zdjęciu) zdobyła I nagrodę za pracę licencjacką, obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, zatytułowaną "Prospektywna analiza sytuacji finansowej organizacji non profit w aspekcie wdrażania ekonomii społecznej na przykładzie Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy".

Jak uzasadniała dr Edyta Adamczyk-Pluta, przewodnicząca jury konkursowego, praca została wyróżniona ze względu na spójność oraz wykazanie, jak ważny jest rozwój ekonomii społecznej we współczesnym świecie.
Wyróżnienia otrzymały:
Kamilla Rachwał za pracę inżynierską "Park Dydaktyczno-Rekreacyjny Ogrody Świata w Dębicy - projekt koncepcyjny", obronioną na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na kierunku architektura krajobrazu;
Lidia Kuczek za pracę licencjacką "Ocena realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych na przykładzie zakładu przyrodoleczniczego w Latoszynie w gminie Dębica", obronioną w Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzania w Krakowie.

W tym roku, ze względu na mała liczbę nadesłanych prac jury nie oceniało tych w kategorii praca magisterska. Będą one oceniane w kolejnej edycji.

Fundatorem nagród w konkursie jest Stefan Bieszczad, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej, który wręczał je laureatkom wspólnie z ks. Janem Krupą, prezesem zarządu KCE Kana w Dębicy.
Patronem medialnym konkursu był m.in. tygodnik Obserwator Lokalny.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marek mielak
marek mielak 11.11.2017, 22:35
jestem dumy, córka mojego przyjaciela gratuluje

Pozostałe