Najlepszym klubem: Korzeniowski

  • 14.11.2017, 10:31
  • Admin Admin
Najlepszym klubem: Korzeniowski
Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki Dębica Korzeniowski.pl został najlepszym w powiecie dębickim we współzawodnictwie sportowym klubów uczniowskim w roku szkolnym 2016/2017. Drugie miejsce zajął Uczniowski Klub Sportowy Orbitek w Straszęcinie (badminton), a trzecie Uczniowski Klub Hokejowy w Dębicy. Nagrody klubu odebrały podczas powiatowego podsumowania tej rywalizacji.

- To kolejny sygnał, że to co robimy jest dobre i zauważalne nie tylko przez naszych klubowiczów i ich rodziny - mówi Marcin Hadowski, prezes UKH Dębica, członek zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.
- W dzisiejszym świecie sport może być doskonałym narzędziem, skutecznie wykorzystywanym dla celów charytatywnych, promocyjnych czy marketingowych – mówił podczas uroczystości wicestarosta Mateusz Pasek.
Powiat Dębicki zajął drugie miejsce na Podkarpaciu za realizację programu Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz uzyskał czwartą lokatę w Licealiadzie.

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Big Głód
Big Głód 14.11.2017, 11:26
A gdzie kluby piłkarskie z Dębicy ???

Pozostałe