Złodzieje w rękach policji, grodzi im 10 lat więzienia

  • 24.11.2017, 10:35
  • Admin Admin
Złodzieje w rękach policji, grodzi im 10 lat więzienia
Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zatrzymali wczoraj sprawców kradzieży elektronarzędzi. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Dębicy.

W ubiegły weekend przedstawiciele jednego z dębickich sklepów zgłosili kradzież elektotronarzędzi. Wartość strat oszacowano na kwotę około 1,5 tys. złotych. Zgromadzony materiał pozwolił policjantom na typowanie sprawców kradzieży.
Wczoraj podczas przeszukania mieszkania podejrzanego o dokonanie kradzieży funkcjonariusze znaleźli skradziony towar. Wśród zabezpieczonych przedmiotów ujawniono szereg innych urządzeń mogących pochodzić z przestępstwa. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 26 lat. W czwartek przedstawiono im zarzuty związane z popełnionym przestępstwem. Podczas przesłuchania zatrzymani przyznali się do popełnienia zarzuconego czynu i złożyli szczegółowe wyjaśnienia.
Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.  

www.podkarpacka.policja.gov.pl

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdzich
Zdzich 24.11.2017, 10:53
No i brawoooo policjanci tak trzymać

Pozostałe