Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Grande Amore w prologu obchodów 660-lecia miasta Dębicy

  • 6.12.2017, 09:13 (aktualizacja 08.12.2017 13:46)
Grande Amore w prologu obchodów 660-lecia miasta Dębicy Fragment plakatu, całość patrz niżej
Uroczysty Koncert Karnawałowy, będący prologiem do obchodów 660-lecia lokacji miasta, odbędzie się 27 stycznia na scenie Domu Kultury Kosmos. Wystąpi LeonVoci, grupa ukraińskich tenorów okrzyknięta objawieniem na polskim rynku muzycznym. W programie zatytułowanym „Grande Amore” znajdą się największe światowe przeboje oper, operetek i musicali. 

LeonVoci tworzą profesjonalni śpiewacy, obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem, laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. W swoim repertuarze powstałym na kanwie najpiękniejszych operowych arii i popularnych piosenek posiadają przeboje w opracowaniu na cztery głosy męskie. Śpiewają zaś w wielu językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji. Serca polskich melomanów zdobyli podczas ubiegłorocznej edycji programu Mam Talent, gdzie dostali się do półfinału. 
Skład zespołu: Nazar Tatsyshyn – tenor, Roman Chava – tenor, Ihor Radvanskyi – tenor, Andriy Stetshkyi – baryton. 
Śpiewakom towarzyszyć będzie Kwartet muzyczny.

27 stycznia 2017
godz.18:00
DKiK „Kosmos”

Bilety: do 15.01 – normalne 50 zł, ulgowe 40 zł, od 16.01 – normalne 60 zł, ulgowe 50 zł, do nabycia w kasie MOK, oraz na stronach internetowych: www.kosmos.mokdebica.pl i www.kupbilecik.pl.
 

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe