Biwak pełen talentów - zdjęcia

  • 06.12.2017, 11:38
  • Grzegorz Król
Biwak pełen talentów - zdjęcia
W dniach 1-3 grudnia 2017 r. prawie siedemdziesięciu harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego wzięło udział w biwaku jesiennym w Straszęcinie. Tematyka biwaku skupiała się na rozwijaniu talentów artystycznych dzieci i młodzieży.

Pierwszego dnia harcerze zapoznali się z artystyczną tematyką biwaku. Odbyła się także gra nocna, podczas której mieli dowiedzieć się kto ukradł obraz Van Gogh’a. Całą sobotę młodzi ludzie spędzili na warsztatach wokalnych, tanecznych, aktorskich oraz plastycznych. Podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności były występy podczas harcerskiego „Mam talent”. Wszyscy zaprezentowali się doskonale.

Ostatniego dnia harcerze wzięli udział w Mszy Świętej w kościele w Straszęcinie, a następnie bogatsi o nowe doświadczenia wrócili do domów. Na pewno jeszcze długo będą wspominać ten biwak. Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Grzegorz Król

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe