Patrycja Gac i Kinga Ozga Wolontariuszkami Roku 2017

  • 08.12.2017, 09:26
  • Admin Admin
Patrycja Gac i Kinga Ozga Wolontariuszkami Roku 2017
Patrycja Gac i Kinga Ozga, uczennice klasy III gimnazjum i zarazem harcerki 77 DSH w Parkoszu zostały laureatkami konkursu "Wolontariusz Roku 2017 Powiatu Dębickiego" w kategorii gimnazjum.

Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Dębicy i Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” . Dziewczynki wraz z całą drużyną i opiekunkami wzięły udział w uroczystej gali, która odbyła się 5 grudnia w kinie „Kosmos” w Dębicy. Uroczystości wręczenia nagród towarzyszyły warsztaty Katarzyny Wnęk – Joniec pt.: „Dzielić się sobą. O świadomym działaniu i skrzydłach... ” oraz występ grupy teatralnej.
Dla Kingi i Patrycji było to niezwykłe doświadczenie, wielkie przeżycie i radość z odniesionego sukcesu, a także możliwość spotkania się z innymi wolontariuszami poświęcającymi swój wolny czas dla innych.
 

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe